مگ بلاگ

برای جمعه سیاه بیش از 180 دلار در مانیتور بازی رایگان ایسر صرفه جویی کنید

برای جمعه سیاه بیش از 180 دلار در مانیتور بازی رایگان ایسر صرفه جویی کنید

برگه مشخصات Acer Nitro KG272U دقیقا همان چیزی است که شما از آن انتظار دارید. از پنل VA استفاده می کند – که برای گیمرها عالی است – و بازتولید رنگ عالی، کنتراست بهتر و سیاهی تیره تر را در مقایسه با پنل های IPS ارائه می دهد. این مانیتور 1440p (2560×1440 پیکسل) از نرخ تازه‌سازی تا 170 هرتز پشتیبانی می‌کند، زمان پاسخگویی 1 میلی‌ثانیه دارد و سطح روشنایی متوسط ​​250 نیت را ارائه می‌دهد.

در حالی که این از نظر تصوری پیشرو در کلاس نیست، نسبت به قیمت خرده فروشی آن خیلی بد نیست. و مبادا فراموش کنیم، حتی دارای یک پوشش ضد تابش است. ویژگی‌های قابل توجه پشتیبانی از AMD FreeSync، HDR10 و گزینه‌های ورودی فراوان، از جمله دو پورت HDMI و یک DisplayPort واحد است. گیمرهایی که بودجه کمی دارند نیز ممکن است از دانستن این که این مانیتور دارای بلندگو است خوشحال شوند، بنابراین تا زمانی که برای خرید اسپیکرهای جدید یا هدفون‌های جدید صرفه‌جویی نکنید، چیزی برای کار دارید.

شما می‌توانید این مانیتور Acer Nitro KG272U را با قیمتی معادل 169.99 دلار در Best Buy تهیه کنید، و ما فکر می‌کنیم که توصیه آسانی با این قیمت است. قبل از اینکه این معامله به پایان برسد، مطمئن شوید که یکی از این موارد را در دست دارید.