مگ بلاگ

بررسی مانیتور ضربان قلب Coros: ردیابی ساده و راحت

در حالی که اکثر مانیتورهای اختصاصی ضربان قلب به قفسه سینه شما بسته می‌شوند، کوروس در مسیر بسیار متفاوتی حرکت کرده است. در عوض، کوروس این دستگاه را طوری طراحی کرد که روی بازوی شما (بالای آرنج) قرار گیرد. همانطور که کوروس توضیح می دهد، بازوی شما دارای مقدار زیادی بافت عمیق و جریان خون است که به مانیتور ضربان قلب آنها اجازه می دهد تا داده های ضربان قلب بسیار دقیق را جمع آوری کند.

مانیتور ضربان قلب Coros یک محصول نسبتا ساده است. هیچ دکمه ای برای به هم ریختن وجود ندارد و راه اندازی آن را به یک نسیم مطلق تبدیل می کند. این در اصل یک مستطیل کوچک است که به یک نوار الاستیک متصل شده است که با نوار چسب محکم در جای خود نگه داشته می شود. اندازه مانیتور ضربان قلب کوروس 42.5 × 28.4 × 9.9 میلی متر است و تنها 19 گرم وزن دارد.

این نوار از ترکیب الیاف پلی استر، نایلون و اسپندکس ساخته شده است. حداقل دور آن 7.09 اینچ و حداکثر دور آن 12.6 اینچ است.

با نگاهی به خود مانیتور ضربان قلب Coros، دقیقاً شبیه پایین یک ساعت استاندارد تناسب اندام یا ساعت هوشمند به نظر می رسد. در داخل آن 5 چراغ LED و 4 آشکارساز نور برای ردیابی جریان خون شما وجود دارد. یک چراغ نشانگر LED در لبه سمت چپ وجود دارد که وقتی فعال است سبز روشن می شود.

کابل شارژ دارای یک پورت USB-A در یک طرف و یک کانکتور اختصاصی در طرف دیگر است. در حدود هشت اینچ، خود کابل شارژ بسیار کوچک است. آنقدر کوچک است که بسته به شرایط شما، شارژ کردن آن می تواند کمی آزاردهنده باشد.