مگ بلاگ

بررسی Google Pixel Watch 2: Festooned With Sensors

بررسی Google Pixel Watch 2: Festooned With Sensors

شیشه گنبدی و براق Pixel Watch اصلی عالی به نظر می رسید، بنابراین جای تعجب نیست که گوگل تصمیم گرفت تغییرات زیادی در طراحی بیرونی Pixel Watch 2 ایجاد نکند. صفحه نمایش آزاد، جلوه ای که با گنبد نمای بیرونی شیشه ای تقویت می شود. تاج لمسی و دکمه کناری یک روش لمسی شگفت انگیز برای کار با ساعت است و حس مکانیکی بسیار واقعی را ارائه می دهد.

با توجه به مشکلات ما با مچ بند Pixel Watch 2 (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد)، بازبینی کننده ما متوجه شد که تست دوام غیرمنتظره دستگاه را انجام می دهد. هنگام عکس گرفتن از پرندگان، سنجاق نگهدارنده بند ساعت بیرون زد و ساعت لیز خورد و از ارتفاع چشم به مسیر سیمانی سقوط کرد.

سقوط از بیش از پنج فوتی تنها منجر به یک سوراخ کوچک در لبه فلزی ساعت شد. ظاهر ساعت با این اتفاق کاملاً بی‌تفاوت بود، یا به دلیل فرسودگی معمولی که انتظار می‌رفت ساعت هوشمند در طول آزمایش Pixel Watch 2 در برابر آن ایستادگی کند.

این دوام به لطف استفاده از شیشه 3 بعدی Corning Gorilla Glass 5 است که نمایشگر را می پوشاند و این ساعت دارای IP68 مقاوم در برابر آب است، بنابراین ضد گرد و غبار است و می تواند به مدت 30 دقیقه در زیر 1.5 متری آب شیرین غوطه ور شود.