مگ بلاگ

بررسی Hyundai Kona N Line 2024: بزرگتر، جسورتر، بهتر

با این حال، 1.6 توربو یک همنوع کوچک و خوشایند است، و کونا N Line را هم به یک مسیر شهری بزرگ و هم یک رزمناو بزرگراهی مناسب تبدیل می‌کند. وقتی نوبت به شتاب گیری ناگهانی می‌رسد، می‌توان هشت سرعته را در دنده‌های پایین‌تر رها کرد، اگرچه هیچ چیز نمی‌تواند از بین برود، اما به طور کلی، گشتاور بیش از اندازه کافی برای استفاده در مسابقات اتوبان و بزرگراه‌ها وجود دارد. فرصت های سبقت سرعت

این یک سواری نرم نیز است، هرچند، بدون دمپرهای تطبیقی ​​فانتزی، تنظیم سیستم تعلیق استاندارد با انطباق کمی محکم اشتباه می کند. این به خوبی با N Line مطابقت دارد و سطوح جاده‌های ناهموار را در طول بازوها نگه می‌دارد بدون اینکه احساس خفگی بیش از حد داشته باشید، اگرچه Kona هیچ گوشه‌گیر نیست. بیشتر فشار بیاورید، و به شما یادآوری می شود که کیت بدنه اسپورت بیشتر برای نمایش است تا از بین بردن هرگونه ادعای عملکرد خودرو.

کونا دیفرانسیل جلو استاندارد دارای امتیاز EPA برای 26 مایل بر گالن در شهر، 32 مایل بر گالن در بزرگراه و 28 مایل بر گالن ترکیبی است. در همین حین، به نسخه تمام چرخ متحرک سوئیچ کنید، و این اعداد به 24 مایل در هر کیلوگرم در شهر، 29 مایل بر گالن در بزرگراه، و 26 مایل بر کیلوگرم در مجموع کاهش می یابد. در بازارهای دیگر، هیوندای یک کونا هیبریدی مقرون به صرفه‌تر ارائه می‌کند، اما رانندگان در ایالات متحده باید بین تمام گاز یا تمام برقی یکی را انتخاب کنند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید