مگ بلاگ

بررسی Jeep Compass 2023: A Good-Rounded Soft-Roader

Latitude Lux که سومین سطح از هشت سطح تریم جیپ کامپس 2023 است، دارای لیست تجهیزات استاندارد محکم و البته نه الهام‌بخش است. سیستم تهویه مطبوع دستی، گرمکن صندلی‌های جلو، تنظیم برقی برای صندلی راننده، و هشدار نقاط کور و همچنین پیش‌بینی بی‌سیم تلفن هوشمند برای Android Auto و Apple CarPlay در سیستم اطلاعات سرگرمی Uconnect 5، رادیو ماهواره‌ای SiriusXM و شش بلندگو استاندارد هستند.

بسته Lux Driver Assist را با قیمت 2370 دلار اضافه کنید و همچنین یک دوربین 360 درجه، درب عقب فعال شده با پا، دستیار پارک، کروز کنترل تطبیقی، برف پاک کن های حساس به باران و کنترل آب و هوای دو منطقه ای دریافت خواهید کرد. این بسته ترکیبی از بسته‌های گروه راحتی Latitude و گروه کمک راننده است که مجموعاً 2790 دلار در سطح تریم گفته شده است. بنابراین، بسته همنام Latitude Lux صرفه جویی 420 دلاری را ارائه می دهد، اگرچه این پس انداز در مقایسه با MSRP اولیه 34890 دلاری این تریم، یک افت قیمت است.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی