مگ بلاگ

بررسی Ultimate Ears Epicboom: Big Sound، Small Footprint

بررسی Ultimate Ears Epicboom: Big Sound، Small Footprint

برخی از بلندگوهای بی‌سیم فاقد EQ یا گزینه‌های EQ محدود هستند، بنابراین خوب است که Ultimate Ears Epicboom را با تنظیمات از پیش تعیین شده و سفارشی برای EQ 5 باند خود که در برنامه Boom موجود است، زیبا می‌کند. پنج تنظیمات از پیش تعیین شده عبارتند از: تقویت باس، بازی/سینما، آرامش عمیق (که دارای سه برابری بسیار کاهش یافته) و پادکست/آواز (با تاکید بر سطح متوسط ​​و باس رول شده).

همچنین یک تنظیم EQ صاف وجود دارد که می توانید به آن گوش دهید یا از آن برای ایجاد تنظیمات EQ خود استفاده کنید. فقط برخی از پنج لغزنده EQ را به بالا یا پایین بکشید تا در یک تنظیم شماره گیری کنید، و سپس یک نام جدید تایپ کنید تا تنظیمات EQ سفارشی خود را در لیست از پیش تعیین شده ذخیره کنید.

برنامه Boom همچنین به شما امکان می دهد ویژگی Adaptive EQ را روشن یا خاموش کنید. به گفته Ultimate Ears، Adaptive EQ یک EQ هوشمند است که به طور خودکار صدای Epicboom را متعادل می کند تا محیط و محیط اطراف آن را در نظر بگیرد. این بدان معناست که Epicboom حداقل یک میکروفون داخلی دارد که از آن برای اندازه‌گیری انعکاس صداهایی که از دیوارها، سقف‌ها، اشیاء و غیره مجاور باز می‌گردند استفاده می‌کند و بر این اساس تنظیمات EQ خود را احتمالاً با کمک الگوریتم‌های یادگیری ماشینی انجام می‌دهد. .

با این حال، این فقط مفهوم است. Ultimate Ears هیچ نشانه دیگری نمی دهد. در عمل، با بازی Epicboom تقریباً با روشن و خاموش کردن EQ تطبیقی، تفاوت چندانی در هر دو صورت مشاهده نشد. مطمئناً، تنظیمات EQ از پیش تعیین شده و تنظیمات EQ ساخته شده توسط کاربر، تفاوت قابل توجهی در محیط‌هایی که Epicboom در آن آزمایش می‌شد، ایجاد کرد: عمدتاً اتاق‌های داخلی با سقف بلند، بزرگ و فضاهای بیرونی.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید