مگ بلاگ

برنامه‌های آی‌پد و مک‌بوک 2024 اپل به‌تازگی لو رفت و آن‌ها در فکر بزرگ هستند

برنامه‌های آی‌پد و مک‌بوک 2024 اپل به‌تازگی لو رفت و آن‌ها در فکر بزرگ هستند

دلیلی وجود ندارد که شایعات مربوط به این به‌روزرسانی‌های جدید را نادیده بگیریم، زیرا بیش از یک سال از عرضه آی‌پد، آی‌پد پرو یا آی‌پد ایر جدید اپل می‌گذرد – و بیش از دو سال از معرفی آی‌پد مینی جدید این شرکت می‌گذرد. همراه با این واقعیت که پس از رونق ناشی از قرنطینه کووید، فروش مک و آیپد کاهش یافته است – با کاهش 34 درصدی فروش مک و کاهش 6.44 میلیارد دلاری درآمد آی پد تنها در سه ماهه گذشته – واضح است که چرا اپل می خواهد این کار را انجام دهد. مردم را دوباره در مورد محصولات خود هیجان زده کند.

علاوه بر خط جدید و بهبود یافته آی‌پد، انتظار می‌رود اپل سال آینده یک مک‌بوک ایر 13 و 15 اینچی M3 را عرضه کند تا به نسل مک‌بوک پروهای مجهز به جدیدترین تراشه سیلیکونی اپل بپیوندد. همچنین کیبوردهای جادویی ارتقا یافته ساخته شده با قاب های آلومینیومی مستحکم تر که آیپد پرو را از نظر طراحی به لپ تاپ نزدیک تر از همیشه می کند، و همچنین نسخه های جدید Apple Pencil برای پیوستن به مدل پایین تر USB-C که اخیراً رونمایی شده است، در دست ساخت هستند. .

اپل همچنین شرط بندی بزرگی دارد که هدست واقعیت افزوده خود – Vision Pro – فروش را افزایش دهد و قصد دارد این محصول را در اوایل سال 2024 عرضه کند. اواخر سال آینده، علاوه بر نسخه های بزرگتر آیفون و ایرپادهای ارتقا یافته، اپل همچنین امیدوار است که اپل واچ جدید را عرضه کند. مجهز به حسگر فشار خون و به‌روزرسانی آی‌پد مینی که مدت‌ها انتظارش را می‌کشید، درآمد این شرکت را افزایش می‌دهد. به نظر می رسد که سال 2024 در حال شکل گیری سال بزرگی برای اپل از چند جهت است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید