مگ بلاگ

برندهای برتر و انتخاب های مقرون به صرفه

برندهای برتر و انتخاب های مقرون به صرفه

یکی از قابل اعتمادترین مارک های آمریکایی، انحصاری سابق Sears اکنون در سراسر کشور در چندین فروشگاه از جمله Lowe’s و Ace Hardware در دسترس است. شهرت Craftsman برای مقرون به صرفه بودن و قابلیت اطمینان ممکن است تا حدودی به خاطر نوستالژی باشد، اما این شرکت ابزارهای عالی را می سازد – حتی پس از خرید نام تجاری توسط Stanley Black+Decker در سال 2017. انتخاب کمپرسور هوای Craftsman نیز از این قاعده مستثنی نیست.

یکی از بهترین گزینه های کمپرسور مورد بررسی، Craftsman CMEC6150، تنها 184 دلار در آمازون است. این کمپرسور به سبک پنکیک دارای مخزن شش گالن است و با انواع لوازم جانبی از جمله شلنگ هوای 25 فوتی با اتصالات سریع از پیش نصب شده، چاک لاستیک، تفنگ بادکن و سوزن بسکتبال عرضه می شود.

خود کمپرسور 2.6 SCFM در 90 psi تولید می کند که برای تغذیه یک جفت میخکوب کافی است. این واحد دارای دو جفت اتصال سریع است که برای همین کار نصب شده است. همچنین جمع و جور، سبک و پایدار است و یک دسته حمل در محفظه پمپ پلاستیکی و پایه های لاستیکی تعبیه شده است تا کمپرسور را در جای خود نگه دارد.

پمپ بدون روغن است، تعمیر و نگهداری را از روی میز خارج می کند و با 78.5 دسی بل، صدای آن تقریباً به اندازه کمپرسور معمولی کار می کند – به این معنی که اگر نزدیک به پمپ کار می کنید، ممکن است درب گاراژ را باز بگذارید یا محافظ گوش قرار دهید. کمپرسور البته، اگر کسی به گزینه‌های سنگین‌تر با مخازن بزرگ‌تر و رتبه بالاتر SCFM نیاز داشته باشد، فروشگاه Craftsman آمازون چندین گزینه دارد، از جمله مخازن با باتری و مخازن 20 گالن.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید