مگ بلاگ

بزرگترین ترندها در CES 2024

بزرگترین ترندها در CES 2024

در نهایت، برای اینکه متوجه غلبه دستگاه‌های تمیزکننده از جاروبرقی روباتی (مانند دستگاه‌های Roborock) تا لوازم خانگی شوید، نیازی به کاوش طولانی مدت نیست، اما در یک نمونه خوش شانس، ما هر دو را پیدا کردیم. در غرفه Eureka، شرکتی که صد و پانزدهمین سال تاسیس خود را در سال 2024 جشن می گیرد، Eukrea 8B را به نمایش گذاشت. این یک راه حل همه کاره است که شامل جاروبرقی ربات و لباسشویی در یک واحد است.

واشر یک واحد واحد است که لباس های شما را شستشو می دهد، در حالی که جاروبرقی ربات در پایه دستگاه زندگی می کند. این یک ایده عالی به دو دلیل است. اول، به صرفه جویی در فضا کمک می کند – یک جاروبرقی ربات به تنهایی می تواند ردپای بسیار بزرگی داشته باشد. این کار آن را به اندازه فضایی که واشر اشغال می کند فشرده می کند. اما دلیل دوم بسیار هوشمندانه است.

از آنجایی که ماشین لباسشویی باید به خط اصلی آب خانه وصل شود و دارای زهکشی داخلی است، جاروبرقی کف نیز می‌تواند از مزایای آن استفاده کند و آب را بیشتر از یک واحد مستقل تازه‌سازی کند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google