مگ بلاگ

بهترین فروش روز کارگر در تلویزیون برای سال 2023

بهترین فروش روز کارگر در تلویزیون برای سال 2023

همه به دنبال بزرگترین تلویزیون، بهترین تلویزیون یا حتی بهترین تلویزیون با ارزش نیستند. شاید شما والدینی باشید که به دنبال تلویزیون کوچکتری هستید که بتوانید آن را در اتاق خواب فرزندتان قرار دهید و به هیچ زنگ و سوت خاصی نیاز نداشته باشد. حتی با تاکید بر تلویزیون‌های بزرگ‌تر و شیک‌تر، همچنان تخفیف‌های عالی برای تلویزیون‌های کوچک‌تر و ساده‌تر وجود دارد. نه، آنها پنل های 4K نخواهند بود، اما در این اندازه، اهمیتی نخواهد داشت مگر اینکه بیننده مستقیماً روبروی آن بنشیند.

قیمت ها از 79.99 دلار برای یک تلویزیون 32 اینچی از Insignia، برند خانه Best Buy که دارای سیستم عامل Fire TV OS است، از 79.99 دلار شروع می شود. وضوح تصویر فقط 720p است، اما همانطور که در بالا ذکر شد، در این اندازه صفحه نمایش چندان نگران کننده نیست. مدل فعلی مانند مدل مشابه توشیبا 10 دلار بیشتر است. با این حال، افزایش رزولوشن تا 1080p قیمت را به 119.99 دلار افزایش می دهد. با این حال، همه این مدل های سیستم عامل Fire TV دارای وجه تمایز Best Buy همراه با هوشمند Echo Pop رایگان هستند. بلندگو و سه ماه رایگان Apple TV+ به عنوان بخشی از معامله. ممکن است تلویزیون‌های بهتری با کمی پول بیشتر وجود داشته باشد، اما تقریباً مطمئناً توسط بینندگان به‌ویژه استفاده نمی‌شوند، مزایای اضافی احتمالاً باعث می‌شود این تلویزیون‌ها بهترین ارزش کلی را داشته باشند. و اگر می خواهید کمتر از 100 دلار خرج کنید، اینطور نیست که انتخاب های زیادی وجود داشته باشد.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی