مگ بلاگ

بهترین ماشین حساب های تنگنا برای ویندوز

بهترین ماشین حساب های تنگنا برای ویندوز

برخی از گزینه‌های بزرگ ماشین‌حساب گلوگاه شخص ثالث وجود دارد که به نرم‌افزار دانلود شده یا ابزارهای مبتنی بر وب متکی هستند، اما می‌توانید بیشتر اطلاعات مورد نیاز خود را از Task Manager که قبلاً روی دستگاه خود نصب کرده‌اید، دریافت کنید.

رایج ترین استفاده از Task Manager این است که برنامه ای را بکشد که شما را به دردسر می اندازد. در آن سناریو، شما از قبل می‌دانید که فرآیند توهین‌آمیز چیست و فقط باید آن را خاموش کنید، بنابراین احتمالاً به اطلاعات جانبی که Task Manager ارائه می‌دهد توجه زیادی نمی‌کنید. چند راه برای رسیدن به Task Manager وجود دارد. با زدن کلیدهای Ctrl + Alt + Delete به منویی می برید که Task Manager در آن فهرست شده است. همچنین می‌توانید کلیدهای Ctrl + Shift + Esc را همزمان بزنید تا مستقیماً در اکثر رایانه‌ها به آنجا بروید.

پس از باز کردن، لیستی از وظایف را خواهید دید که در سمت چپ پنجره قرار دارند. ستون های نزدیک به شما میزان استفاده از CPU، حافظه، دیسک و شبکه را در هر فرآیند جداگانه نشان می دهند. همچنین خلاصه ای از کل بار در بالای صفحه را به شما می دهد. ممکن است لازم باشد “جزئیات بیشتر” را برای بارگیری آن اطلاعات انتخاب کنید. برای اینکه بفهمید گلوگاه دارید یا خیر، Task Manager را باز کنید، سپس چیزی مانند یک بازی ویدیویی را باز کنید. اجازه دهید بازی در پس زمینه اجرا شود و به Task Manager برگردید. اگر هر یک از پارامترهای استفاده به 100% رسید، به این معنی است که مولفه مربوطه حداکثر شده است و به یک گلوگاه اشاره می کند.

تویوتا تا رسیدن به خودروهای برقی کامل کند بود اما این کانسپت‌های جدید نشان می‌دهند که کار تمام شده است

تویوتا تا رسیدن به خودروهای برقی کامل کند بود اما این کانسپت‌های جدید نشان می‌دهند که کار تمام شده است

بعدی تویوتا اسپورت کراس اوور مفهومی است، یک کراس اوور شیک و پرسرعت که سعی می‌کند بهترین‌های EV6 کیا را با زیبایی‌شناسی اغراق‌آمیز LED و خطوط تیز تقلید کند. به نظر می رسد این خودروساز