مگ بلاگ

به جای ارتقا از ویندوز 10 استفاده می کنید؟ برای پرداخت به‌روزرسانی‌های امنیتی آماده شوید

به جای ارتقا از ویندوز 10 استفاده می کنید؟  برای پرداخت به‌روزرسانی‌های امنیتی آماده شوید

تاریخ رسمی که مایکروسافت برای پایان پشتیبانی از ویندوز 10 تعیین کرده است، 14 اکتبر 2025 است. این مدت کمی بیش از 10 سال پس از اولین عرضه سیستم عامل در سال 2015 است. در همین حال، ویندوز 10 همچنان محبوبیت بسیار بیشتری نسبت به جانشین خود دارد. تقریباً 68٪ از کاربران ویندوز در مقایسه با کمتر از 27٪ از ویندوز 11 استفاده می کنند. بنابراین، پس از سال ها تلاش، این شرکت اکنون در حال شکستن است، امیدوار است که کاربران ترجیح می دهند به ویندوز 11 ارتقاء دهند تا اشتراکی را برای دریافت امنیت بپردازند. به روز رسانی برای 10.

در آپدیت پایان پشتیبانی مایکروسافت برای ویندوز 10، اعلام اشتراک ESU در پایین صفحه قرار دارد. این سند بیشتر طول خود را صرف ترغیب کاربران به ارتقا از ویندوز 10 به 11 می کند، حتی اگر این به معنای خرید رایانه شخصی جدیدی باشد که از نسخه فعلی پشتیبانی می کند.

واضح است که بیش از دو سال پس از انتشار آن در سال 2021، بسیاری از کاربران هنوز در مورد پرش به ویندوز 11 تردید دارند و چند دلیل برای این تردید وجود دارد. اول، رایانه فعلی آنها ممکن است سخت افزاری برای پشتیبانی از آن نداشته باشد. دوم، نسخه‌های جدید ویندوز در طول تاریخ مورد استقبال قرار گرفته‌اند، بنابراین افرادی که عاشق ویندوز 10 هستند ممکن است نگران باشند که نسبت به 11 احساس مشابهی نداشته باشند. در نهایت، تنظیمات ویندوز 11 باید پس از نصب تنظیم شود تا برخی از موارد واقعاً فاحش حذف شوند. تبلیغات بومی و نفخ. بدون توجه به دلیل، مایکروسافت به وضوح می‌خواهد پس از پایان پشتیبانی از ویندوز 10، کمترین جذابیت را برای مصرف‌کنندگان داشته باشد.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google