مگ بلاگ

به داشبورد خود یک ارتقای بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto با کمتر از 90 دلار بدهید

به داشبورد خود یک ارتقای بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto با کمتر از 90 دلار بدهید

چه بخواهید این معامله را روی یک نمایشگر برای خودتان قفل کنید یا برای یک هدیه تعطیلات زودهنگام برای یکی از عزیزانتان، بسیاری از جوانب مثبت وجود دارند. نصب آن آسان است که آن را از اکثر محصولات مشابه GPS خودرو متمایز می کند. به سادگی از قفل مکش راحت یا پایه شیشه جلو موجود در جعبه استفاده کنید.

این نمایشگر از Apple CarPlay و Android Auto پشتیبانی می کند و مسیر ارتقای آسانی را به جدیدترین نمایشگر گوشی هوشمند بدون هزینه و دردسر یک ماشین کاملا جدید ارائه می دهد.

همچنین می توانید گوشی هوشمند خود را با استفاده از بلوتوث با دستگاه جفت کنید. از آنجا، می‌تواند از ناوبری، تماس‌ها و نیازهای پخش موسیقی شما پشتیبانی کند. این صفحه نمایش شامل کنترل صوتی و صفحه نمایش لمسی HD با وضوح صفحه نمایش 1024 در 600 است.

این نمایشگر خودروی بی‌سیم 7 اینچی با سازگاری Apple CarPlay و Android Auto و آینه‌کاری تلفن را تا 9 نوامبر در ساعت 11:59 بعد از ظهر به وقت محلی به قیمت 89.97 دلار (حدود 139 دلار) به فروش می‌رساند.

قیمت ها قابل تغییر است

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش