مگ بلاگ

بیش از قیمت مناسب است

مانند بسیاری از خودروهای برقی مدرن، دکمه روشن/خاموش ظاهری وجود ندارد: شما به سادگی می‌نشینید، دست و پنجه نرم می‌کنید، و – در مورد Air – از شیفتر نصب‌شده در ستون برای تغییر به Drive استفاده می‌کنید. کابین لوسید مکانی فوق‌العاده دلپذیر باقی می‌ماند، بدون اینکه مانعی ایجاد کند. یک دسته گیج دیجیتال، گسترده و در عین حال نامرتب، با یک صفحه نمایش لمسی کوچک در سمت چپ آن وجود دارد که مواردی مانند چراغ ها، یخ زدایی شیشه جلو و عقب و برف پاک کن ها را کنترل می کند.

در سمت راست، یک صفحه نمایش لمسی بزرگتر، چند رسانه ای، ناوبری و – به لطف به روز رسانی نرم افزار OTA اخیر – اپل کارپلی بی سیم را نشان می دهد، اگر آیفون خود را جفت کنید.

در زیر یک صفحه نمایش لمسی بسیار بزرگتر با جنبه عمودی وجود دارد که مواردی مانند حالت های رانندگی، تنظیمات خودرو یا نمای نقشه بزرگتر را در صورت تمایل نشان می دهد. کشیدن انگشت از پایین صفحه به سمت بالا باعث چرخش آن به عقب می‌شود و یک توله بزرگ نمایان می‌شود.

فضای ذخیره سازی بیشتری در کنسول وسط بین صندلی های جلو به همراه یک جفت جا لیوانی راحت و یک شارژر تلفن بی سیم وجود دارد. می توانم ببینم که برخی از مالکان از اینکه تنها راه باز کردن محفظه دستکش کم عمق از طریق دکمه روی صفحه است ناامید شده اند، اما نشانگر کمی خیلی کوتاه را بیشتر آزاردهنده دیدم، همراه با ناتوانی در نشان دادن هر دو. درصد و محدوده باتری باقیمانده روی صفحه به طور همزمان. شما باید یکی یا دیگری را انتخاب کنید.