مگ بلاگ

تاریخچه تویوتا و مسابقه

تاریخچه تویوتا و مسابقه

با وجود موفقیت‌های محدود اولین دوره خود در مسابقات استقامت، تویوتا در سال 2012 به این ورزش بازگشت. این بار، تلاش‌های این لباس به ثمر نشست و نمونه‌های اولیه هیبریدی آن به سرعت سرعت رقابتی خود را نشان دادند و مقام دوم را در مسابقات قهرمانی استقامت جهانی 2013 به دست آوردند. تا سال 2014، در صدر جدول امتیازات قرار گرفت و عنوان رانندگان و سازندگان WEC را به خود اختصاص داد. عنوان بعدی آن در فصل 2018-2019 به دست آمد، اگرچه در شرایط غیرعادی – تویوتا تنها سازنده استانداردی بود که در کلاس برتر LMP1 شرکت کرد و بنابراین واقعاً هیچ رقابتی نداشت.

تویوتا نیز در سال 2019-2020 برنده شد، اما باز هم تنها ورودی کارخانه بود. فصل 2021 شاهد رقابت بیشتری برای تاج کلاس جدید هایپرکار بود که آلپاین و گلیکنهاوس به تویوتا پیوستند. با این حال، تویوتا به راحتی جلوتر از تیم دوم آلپاین پیروز شد. رقابت در سال 2022 کمی نزدیک‌تر بود، اگرچه تویوتا دوباره در صدر قرار گرفت.

چالش واقعی در فصل 2023 با حضور مجدد نام های بزرگی مانند فراری، پورشه و کادیلاک رخ داد، اما تویوتا دوباره فصل را با عناوین سازندگان و رانندگان به پایان رساند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google