مگ بلاگ

تجزیه و تحلیل کامل آمار و ویژگی ها، همانطور که ایلان ماسک گفته است

تجزیه و تحلیل کامل آمار و ویژگی ها، همانطور که ایلان ماسک گفته است

Cybertruck دارای وزن محدود ذکر شده است، به این معنی که وزن کل بدون سرنشینان، 6850 پوند است. فورد F-150 لایتنینگ حداقل 6015 پوند برای مدل پایه و 6893 پوند برای تریم پلاتینیوم وزن دارد.

برای مشخصات واقعی رانندگی، ایلان گفت که Cybertruck قادر است در 2.6 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت برسد. که اگر دقیق باشد، آن را به سریع ترین پیکاپ تولیدی در جهان تبدیل می کند. F-150 Lightning Lariat قادر است زمان 0-60 3.8 ثانیه را طی کند و Quad-Motor Rivian R1T این شاهکار را در عرض 3.0 ثانیه انجام می دهد. ماسک اظهار داشت: “این یک کامیون معمولی نیست، مانند ابریشم صاف است و وقتی با آن رانندگی می کنید بی صدا است.” بدون خواندن دسی بل متر، تأیید این ادعاها غیرممکن است. همچنین مجهز به سیستم تعلیق بادی تطبیقی ​​است که خودروهای لوکس چندین سال است که از آن برخوردار بوده اند.

گفته شده که این کامیون دارای فاصله واقعی 17 اینچی از سطح زمین و کف صاف برای حداکثر خارج از جاده است. GMC Hummer SUV می تواند خود را تا 16 اینچ بلند کند. دارای ضریب درگ فهرست شده 0.335cd است. برای مقایسه، هیوندای Ioniq 6 دارای ضریب درگ 0.21cd است. پایین تر بهتر است

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید