مگ بلاگ

تخفیف‌های جمعه سیاه زودهنگام 2023 سامسونگ برای برخی از بهترین (و عجیب‌ترین) تلویزیون‌های آن زنده هستند

تخفیف‌های جمعه سیاه زودهنگام 2023 سامسونگ برای برخی از بهترین (و عجیب‌ترین) تلویزیون‌های آن زنده هستند

تلویزیون‌های QLED 4K محبوب «The Frame» سامسونگ طرفداران خاص خود را دارند و اگر فکر می‌کردید خیلی گران هستند، خوب، اکنون این فرصت را دارید که آن‌ها را با قیمتی با تخفیف تهیه کنید. نسخه محبوب 75 اینچی تلویزیون اکنون 400 دلار تخفیف دارد و 2599.99 دلار است. اگر دوست دارید نسخه 85 اینچی بزرگ‌تر را تهیه کنید، تخفیف بسیار زیادی دارد و اکنون 800 دلار ارزان‌تر با 3499.99 دلار است.

یکی دیگر از محصولات جالبی که می‌تواند ارزش خرید در این فروش جمعه سیاه را داشته باشد، نسل دوم پروژکتور آزاد سامسونگ با گیمینگ هاب است. توجه داشته باشید که خود محصول در حال حاضر با قیمتی با تخفیف (خرده فروشی 799 دلار) به فروش نمی رسد. با این حال، اگر این محصول را با قیمت فعلی آن خریداری کنید، این امکان را دارید که از 50 درصد تخفیف هنگفت بر روی هدفون های بی سیم واقعی Galaxy Buds 2 بهره مند شوید.

سامسونگ طیف جالبی از تلویزیون های QLED را در مجموعه “The Terrace” خود دارد. این تلویزیون‌های بهینه‌سازی شده برای فضای باز طراحی شده‌اند تا کیفیت تصویر عالی (و روشن) را حتی در چالش‌برانگیزترین محیط‌های روشنایی در فضای باز ارائه دهند. انتخاب ما نوع 65 اینچی تلویزیون فول سان است که اکنون به جای 9999.99 دلار با تخفیف هنگفت 7499.99 دلار به فروش می رسد. اوه، و شما همچنین نصب رایگان دریافت می کنید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید