مگ بلاگ

تسلا به مالکان قدیمی خودروهای برقی را بدون از دست دادن شارژ رایگان خود ارتقا می دهد

تسلا به مالکان قدیمی خودروهای برقی را بدون از دست دادن شارژ رایگان خود ارتقا می دهد

برای رانندگانی که قبلاً وسایل نقلیه تسلا دارند که از مزایای سوپرشارژ رایگان مرتبط با آن برخوردار هستند، این پیشنهاد قطعاً ارزش بررسی دارد. اگر از امتیاز سوپرشارژ رایگان خود در سفرهای طولانی نیز استفاده می‌کنید، این پیشنهاد انتقال می‌تواند یک راحتی بزرگ باشد: رانندگان مطمئناً می‌توانند مسافت‌های طولانی را با تسلای جدید خود بدون نگرانی در مورد اتمام شارژ طی کنند – یا شاید مهم‌تر از آن، نگران پرداخت نباشند. برای شارژ در حین استفاده از سوپرشارژر تسلا.

در حالی که تسلا در مورد گسترش پیشنهاد سوپرشارژ رایگان به یک پایگاه کاربری گسترده تر تردید دارد، چنین پیشنهادهای کوتاه مدت می تواند برای این شرکت مفید باشد. تسلا با ارائه قابلیت انتقال سوپرشارژ رایگان به مالکان فعلی، پرداخت پول نقد و ارتقا به مدل جدیدتر را برای آنها جذاب تر می کند.

این بدیهی است که می تواند به تسلا کمک کند تا فروش خودروهای جدید خود را افزایش دهد که به معنای سود بیشتر برای شرکت است. تسلا با رقابت فزاینده ای از سوی دیگر سازندگان خودروهای الکتریکی روبرو بوده است و باید راه هایی برای کاهش هزینه ها و افزایش سود بیابد – شارژ رایگان روشی کاملا متقاعد کننده برای فروش بیشتر خودروها است.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی