مگ بلاگ

تسلا قوانین فروش مجدد سایبرتراک را برای اولین خریداران تعیین می کند

تسلا قوانین فروش مجدد سایبرتراک را برای اولین خریداران تعیین می کند

حتی اگر تسلا با بازخرید موافقت کند، از قیمت برچسب کسر زیادی خواهد کرد. بسته به وضعیت فرسودگی، هزینه تخمینی تعمیر و مهمتر از همه، کارمزد 0.25 دلار به ازای هر مایل رانندگی، تسلا پیشنهاد خرید نهایی را بر این اساس کاهش خواهد داد. تنها پس از رد پیشنهاد خرید تسلا، مالک Cybertruck می‌تواند اوضاع را در دست بگیرد و خودرو را به فروشنده یا خریدار علاقه‌مند دیگری تحویل دهد.

هر گونه تلاش برای نقض شرایط و ضوابط قرارداد سفارش خودروی موتوری استاندارد ممکن است برای خریدار بیش از ارزش خودرو هزینه داشته باشد. تسلا ابتدا تلاش خواهد کرد تا انتقال مالکیت را به صورت قانونی مسدود کند، اما اگر این یک گزینه نباشد، اقدامات شدیدتری دنبال خواهد شد. این شرکت می‌گوید که می‌تواند “از شما خسارت نقدی به مبلغ 50000 دلار یا ارزش دریافتی به عنوان مبلغی برای فروش یا انتقال، هر کدام که بیشتر باشد، مطالبه کند.”

اما این ضربه نهایی نیست. تسلا می‌گوید زمانی که مشتری سیاست‌های فروش مجدد Cybertruck را نقض کند، ممکن است شرکت در آینده از فروش خودروهای تسلا به آن مشتری خودداری کند. با توجه به ماهیت عمیقاً نرم افزاری خودروهای تسلا، هرگونه انتقال مالکیت نامعلوم قطعا توجه تسلا را به خود جلب می کند و به خوبی می تواند آن را مسدود کند و هر دو طرف را درگیر مبادله غیرقانونی کند. تسلا بیش از یک میلیون ثبت نام برای Cybertruck به ثبت رسانده است، و با توجه به برنامه های مقیاس بندی تولید، دوره انتظار می تواند تا سال 2025 برای بسیاری از افراد علاقه مند ادامه یابد.

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

گوگل Gemini، جدیدترین مدل هوش مصنوعی این غول فناوری را برای عموم عرضه کرد. گوگل این نسخه را قوی ترین مدل خود می نامد. این شرکت می‌گوید جمینی چه برای تصویر، چه صدا یا ویدئو

ویژگی Smart Stack در اپل واچ چیست؟

ویژگی Smart Stack در اپل واچ چیست؟

با چرخاندن Digital Crown در جهت عقربه های ساعت می توانید به Smart Stack خود دسترسی پیدا کنید. همچنین، می‌توانید صفحه ساعت را به سمت بالا بکشید تا Smart Stack باز شود. قبلاً، با کشیدن