مگ بلاگ

تطبیق پذیری نظارت بر خانه ارزان نیست

باز هم، کاربران سایر دستگاه های Ring از قبل با نحوه عملکرد این دستگاه آشنا هستند. این مزیت ماندن در یک اکوسیستم واحد است و سبد محصولات در حال گسترش دلیل خوبی برای انتخاب Ring برای شروع است. این برنامه لیستی از تمام دستگاه ها را در صفحه اصلی با پیش نمایش آخرین تصویر گرفته شده توسط دوربین نمایش می دهد. با کلیک بر روی دستگاه، Ring Stick Up Cam Pro در این مورد، منویی را برای آن دستگاه با عملکردها و تنظیمات مختلف موجود برای آن نمایش می دهد.

در منوی دستگاه، گزینه‌ای برای نمایش زنده از فید بی‌درنگ دوربین، همراه با جدول زمانی کشویی دارید. با لمس و کشیدن خط زمانی به چپ یا راست، ویدئویی از زمانی که دوربین فعال شده است، نشان داده می‌شود که با یک بخش زمانی مشخص شده است. برای آن دوره‌های عدم فعالیت، هر ساعت یک عکس فوری ثبت می‌شود. نمای دوربین در حالت عمودی و افقی در دسترس است و کنترل‌های اضافی در حالت عمودی برای گوش دادن به صدا، عملکرد میکروفون و عملکرد آژیر ظاهر می‌شوند.

در منوی تنظیمات، کنترل‌هایی برای حساسیت حرکت، تاریخچه رویداد، تنظیمات برگزیده اعلان‌ها، دستگاه‌های مرتبط، سلامت دستگاه و تنظیمات برق وجود دارد که آخرین مورد برای بررسی وضعیت باتری مفید است. منوی اصلی برنامه دارای تنظیمات جهانی دیگری است که برای همه دستگاه ها و همچنین Neighbors اعمال می شود، که نوعی رسانه اجتماعی محلی است که کاربران می توانند در مورد حوادث احتمالی یا فعالیت های مشکوک در منطقه پست کنند.

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

در نامه وایدن می‌گوید: «در برخی موارد، ممکن است محتوای رمزگذاری‌نشده را نیز دریافت کنند، که می‌تواند از مشتقات باطن برنامه گرفته تا متن واقعی نمایش داده‌شده به کاربر در اعلان‌های برنامه را شامل شود.

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

اگر یک پیام صوتی را در آیفون خود دریافت کنید، یک اعلان پیام دریافت خواهید کرد، همان چیزی که برای یک پیام متنی معمولی دریافت می کنید. وقتی مکالمه را در برنامه پیام‌ها باز می‌کنید،

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

گوگل Gemini، جدیدترین مدل هوش مصنوعی این غول فناوری را برای عموم عرضه کرد. گوگل این نسخه را قوی ترین مدل خود می نامد. این شرکت می‌گوید جمینی چه برای تصویر، چه صدا یا ویدئو