مگ بلاگ

تفاوت آنها با موتورسیکلت های دیگر

تفاوت آنها با موتورسیکلت های دیگر

در ابتدایی‌ترین سطح، یکی از مزایایی که اتومبیل‌های بزرگ بیش از موتورسیکلت دارند، فضای ذخیره‌سازی است. کاملاً واضح است که دوچرخه‌ها صندوق عقب بزرگ یا تقریباً به همان اندازه محفظه‌ها و جیب‌های بزرگ ندارند و چنین فضایی را به یک کالای گرانبها برای موتورسوار تبدیل می‌کند. البته، دوچرخه‌ها نیز از لوکس صندلی‌های عریض و راحت که سایر وسایل نقلیه ارائه می‌کنند، ندارند. ممکن است فکر کنید که سفرهای طولانی تر برای موتورسیکلت ها چندان کاربردی نیست. این بخش عمده ای از دلایل دوچرخه های توریستی است.

همانطور که از نام آن پیداست، چنین دوچرخه هایی برای سفرهایی با J بزرگ مجهز هستند. به عنوان یک قاعده کلی، آنها موتورهای قدرتمندی دارند و با تمرکز بیشتر بر روی ارگونومی طراحی شده اند. ساعت ها سواری روی موتورسیکلت به راحتی می تواند ناراحت کننده باشد. دوچرخه‌های تور معمولاً به راکب اجازه می‌دهد حالت طبیعی‌تری اتخاذ کند و ناراحتی ناشی از سفر طولانی‌تر را کاهش دهد.

دوچرخه‌های تور برای بزرگ‌تر بودن و ذخیره راحت‌تر اموال سوار ساخته شده‌اند و به مسافران این امکان را می‌دهند که در صورت لزوم تجهیزات خود را در جاده با خود ببرند. این نقشی است که ممکن است برای یک موتورسیکلت معمولی نامناسب به نظر برسد، اما تاپ باکس‌ها و پنیرها ماشین‌های تور را بسیار متنوع‌تر از آنچه فکر می‌کنید، می‌سازند.

شاید ایده یک دوچرخه توریستی با نیازهای شما مطابقت داشته باشد. اگرچه مانند هر نوع وسیله نقلیه دیگری، آنها دارای نکات مثبت و منفی هستند که باید در نظر گرفته شوند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google