مگ بلاگ

تفاوت به جز قیمت چیست؟

تفاوت به جز قیمت چیست؟

وقتی صحبت از طراحی به میان می آید، Galaxy S23 و Galaxy S23 FE شبیه به هم هستند. هر دو گوشی دارای یک دوربین پانچ سوراخ در جلو و یک دوربین سه گانه غیر قابل تشخیص در پشت هستند. جدیدترین گوشی هوشمند Fan Edition برخلاف قاب های متقارن S23 دارای صفحه نمایش بزرگتر، حاشیه های کمی ضخیم تر و چانه پایینی است.

هر دو گوشی در چندین رنگ عرضه می شوند. با گلکسی S23، رنگ‌های مشکی، کرم، سبز، اسطوخودوس، گرافیت و لیمویی را دریافت می‌کنید. و در حالی که این ها نسبتا ظریف هستند، Galaxy S23 FE در رنگ های سنگین تری از جمله نعنایی، کرم، گرافیت، بنفش، نیلی و نارنگی عرضه می شود. در حالی که S23 دارای پشتی مات است، S23 FE روکشی براق دارد.

شما در هر دو دستگاه دارای قاب آلومینیومی و درجه مقاومت IP68 در برابر آب و گرد و غبار هستید. با این حال، در حالی که S23 معمولی دارای Gorilla Glass Victus 2 در جلو و عقب است، S23 FE مقرون به صرفه تر، Gorilla Glass 5 را ارائه می دهد. بنابراین این همان جایی است که شرکت برخی از گوشه ها را کاهش داده است.

یکی دیگر از تفاوت های شدید بین گوشی ها وزن آنهاست. در حالی که S23 تنها 168 گرم وزن دارد، S23 FE با وزن 209 گرم وزن بیشتری دارد.

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

در نامه وایدن می‌گوید: «در برخی موارد، ممکن است محتوای رمزگذاری‌نشده را نیز دریافت کنند، که می‌تواند از مشتقات باطن برنامه گرفته تا متن واقعی نمایش داده‌شده به کاربر در اعلان‌های برنامه را شامل شود.

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

اگر یک پیام صوتی را در آیفون خود دریافت کنید، یک اعلان پیام دریافت خواهید کرد، همان چیزی که برای یک پیام متنی معمولی دریافت می کنید. وقتی مکالمه را در برنامه پیام‌ها باز می‌کنید،

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

گوگل Gemini، جدیدترین مدل هوش مصنوعی این غول فناوری را برای عموم عرضه کرد. گوگل این نسخه را قوی ترین مدل خود می نامد. این شرکت می‌گوید جمینی چه برای تصویر، چه صدا یا ویدئو