مگ بلاگ

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی از دستگاه های صوتی سیمی خارجی هستند.

با این حال، چند تفاوت قاطع در نحوه ضبط ویدیو و صدا 11 و 12 وجود دارد. برای مثال، در حالی که هر دو دستگاه می‌توانند با نسبت‌های ۱۶:۹، ۴:۳ و ۸:۷ فیلم بگیرند، تنها Hero 12 از ۹:۱۶ پشتیبانی می‌کند که برای فیلم‌برداری برای پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی بهتر بهینه‌سازی شده است. علاوه بر این، در حالی که هر دو دستگاه از HDR برای عکس‌ها پشتیبانی می‌کنند، تنها 12 دستگاه می‌توانند ویدیوی کامل را با HDR ضبط کنند. در مورد ویژگی های صوتی، Hero 12 از صدای خارجی بی سیم بلوتوث پشتیبانی می کند، در حالی که 11 فقط می تواند با سیم کار کند.

تنها مزیت خاصی که Hero 11 نسبت به 12 دارد GPS داخلی آن است که می تواند با برنامه های خارجی همگام شود. به عنوان مثال، اگر از Hero 11 خود برای جمع آوری داده های تله متری استفاده می کردید، این چیزی نیست که 12 بتواند از عهده آن برآید.

Hero 12 399 دلار قیمت دارد در حالی که 11 349 دلار قیمت دارد. این مبلغ 50 دلار اضافی برای فیلم HDR، ضبط 9:16 و همگام سازی صوتی بی سیم است. اینکه آیا این یک سرمایه گذاری ارزشمند است یا نه، بستگی به این دارد که شما برای چه چیزی به GoPro خود نیاز دارید. اگر به طور خاص برای پلتفرم اجتماعی مانند TikTok به فیلم با کیفیت نیاز دارید، ممکن است بخواهید روی Hero 12 سرمایه گذاری کنید. در غیر این صورت، Hero 11 احتمالاً خوب است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید