مگ بلاگ

تماشای Google I/O Open With A Bezarre-Egenered Ai-Air درباره اردک با لب

تماشای Google I/O Open With A Bezarre-Egenered Ai-Air درباره اردک با لب

ست دن دیکن با یک طلسم زنده از یک پرنده با لب های انسانی که در اطراف صحنه رژه می روند، نقطه گذاری شده بود. گذشته از حماقت پرندگان، همه ابزارهای هوش مصنوعی که توسط مجموعه دیکن به نمایش گذاشته شده اند نشان می دهند که این فناوری به اندازه کافی برای اجراهای زنده قدرتمند است و این پتانسیل را دارد که در تم های بصری برای طیف گسترده ای از سبک های موسیقی استفاده شود. کنسرت در ویدیوی تعبیه شده در زیر، در 44 دقیقه شروع می شود.

گروه‌هایی مانند آیرون میدن یا هنرمندانی مانند تیلور سوئیفت به اندازه کافی معروف هستند و یک تیم کامل از هنرمندان و تصویرگران تصویری دارند که می‌توانند نمایش نور یا موزیک ویدیویی را برای آنها بسازند. با این حال، ابزارها این پتانسیل را دارند که برای نوازندگان و هنرمندانی که آن تجملات را ندارند، مفید باشند. ابزارهای هوش مصنوعی مانند مواردی که Deacon ارائه کرد، می‌توانند بخش زیادی از کار گران‌قیمت و زمان‌بر را برای افزودن استعداد بصری به اجرا در سطحی که قبلاً برای کنش‌های کوچک‌تر یا هنرمندان با یا بدون پرندگان لب‌دار غیرقابل دسترس بود، از بین ببرند.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی