مگ بلاگ

تویوتا میلیون ها راو4 را به دلیل نقص طراحی ترسناک فراخوان می کند

تویوتا میلیون ها راو4 را به دلیل نقص طراحی ترسناک فراخوان می کند

برای کسانی که نمی دانند آیا تویوتا RAV4 آنها تحت فراخوان قرار می گیرد، دارندگان می توانند به راحتی با مراجعه به وب سایت اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها بررسی کنند یا برای اطلاعات بیشتر به وب سایت تویوتا مراجعه کنند. از آنجا، می‌خواهید شماره شناسایی خودرو (VIN) خودروی خود را وارد کنید، که می‌توانید روی برچسب شیشه جلوی خودرو یا در اطلاعات بیمه‌تان پیدا کنید – به دنبال یک شماره 17 کاراکتری هستید. آن را در وب سایت وارد کنید و اطلاعاتی در مورد اینکه آیا وسیله نقلیه شما تحت تأثیر فراخوان قرار گرفته است یا خیر، دریافت خواهید کرد.

اگر فراخوانی داشته باشد، اطلاعاتی در مورد فراخوانی و اقداماتی که باید در مورد آن انجام دهید به شما داده می شود. این معمولاً به این معنی است که باید در اسرع وقت برای تعمیر خودرو خود را به نمایندگی ببرید. اگر فراخوان فعالی وجود نداشته باشد، سایت برمی گردد و می گوید هیچ ارتباطی با شماره VIN شما وجود ندارد. جستجوها را با بررسی شماره VIN در 15 سال گذشته به یاد بیاورید، بنابراین احتمالاً متوجه خواهید شد که آیا RAV4 شما به تعمیر نیاز دارد یا خیر.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش