مگ بلاگ

تکامل طبیعی سخت افزار و قیمت

تکامل طبیعی سخت افزار و قیمت

در شب، دوربین ها یک قدم به عقب برمی گردند، اما نه آنقدر بزرگ که آن را «بد» بنامید. در عوض، در شب، دوربین در شبکه های اجتماعی خوب است. می‌توانید چند عکس بگیرید و در اینستاگرام پست کنید، اما وقتی آنها را منفجر می‌کنید متوجه دانه‌های زیادی می‌شوید. این امر به ویژه در هنگام غروب زمانی که آسمان در حال تاریک شدن است، صادق است، اما هنوز کاملاً وجود ندارد. همچنین یک دوز سالم از تیز کردن بیش از حد نیز وجود دارد.

گرفتن سوژه های متحرک امکان پذیر است، اما نه در حالت پشت سر هم، که سرعت شاتر آن همه عکس ها را غیرقابل استفاده می کند. با این حال، شما 50/50 نتیجه برای عکاسی از سوژه های زنده در شب خواهید داشت. گاهی اوقات عکس ها خوب می شوند، گاهی اوقات نه چندان. اگر خاطراتی دارید که می خواهید آنها را ضبط کنید، زیاد عکس بگیرید و بعداً آنها را مرتب کنید.

در سمت ویدیو، تا زمانی که موضوعی برای تمرکز وجود داشته باشد، تثبیت‌کننده خوب باقی می‌ماند. فقط عکاسی از یک مسیر پیاده‌روی، فیلم‌های کاملاً غیرقابل استفاده و تکان‌دهنده‌ای برای شما به همراه خواهد داشت. با این حال، این دوربین‌ها از چیزی که معمولاً در این قیمت پیدا می‌کنید، پیشی می‌گیرند، احتمالاً پیکسل 7 و/یا پیکسل 7a را ذخیره کنید. با توجه به اینکه عکس‌های شبانه یک چالش همیشگی برای همه بهترین دوربین‌ها هستند، این واقعیت که شما اصلاً می‌توانید عکس بگیرید و به اشتراک بگذارید یک موهبت و یک پیشرفت قابل توجه نسبت به مدل قبلی Nothing Phone (2) است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید