مگ بلاگ

جالب ترین روش ها برای استفاده از دستیار گوگل در تلفن اندرویدی شما

جالب ترین روش ها برای استفاده از دستیار گوگل در تلفن اندرویدی شما

امروزه بیشتر و بیشتر از زندگی روزمره ما در تلفن های هوشمند ما قرار می گیرد، زیرا دستگاه می تواند به عنوان برنامه ریز بهینه عمل کند و به ما یادآوری کند که هر روز چه کاری باید انجام دهیم. این بدان معناست که تلفن‌ها نه تنها در مورد کاری که انجام می‌دهیم، بلکه در مورد نحوه انجام آن نیز اطلاعات بسیار زیادی دارند. با استفاده از این اطلاعات، Google Assistant می تواند نگاهی کوتاه به کل روز شما ارائه دهد، چیزی که قبلا به عنوان “Snapshot” شناخته می شد.

می‌توان از Google Assistant درخواست کرد تا اطلاعات متنی درباره روز پیش رو در اختیار شما قرار دهد. این می تواند از یادآوری برای کارهای آینده، جزئیات مربوط به تولدها یا سایر رویدادهای مهم، و به روز رسانی در مورد اخبار و آب و هوا باشد. بسته به زمان روز، «دستیار Google» همچنین ممکن است با استفاده از داده‌های مربوط به ترافیک، توصیه‌هایی درباره رفت‌وآمد شما ارائه دهد یا توصیه‌هایی برای رستوران‌ها در وقت شام یا پادکست‌ها ارائه دهد، وقتی می‌داند کارتان را تمام کرده‌اید.

سایر اطلاعات مانند امتیازات ورزشی، جزئیات پرواز و حتی لیست خرید نیز می‌توانند از Google Assistant دسترسی داشته باشند و تنظیم شوند تا در زمان‌های خاصی مانند زمانی که تیم مورد علاقه شما در حال بازی است ظاهر شوند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید