مگ بلاگ

جدیدترین تلویزیون‌های QLED سامسونگ در حالی که نوارهای صوتی آن باریک می‌شوند، بزرگ می‌شوند

در حالی که مردمی که دارای جیب های عمیق تر هستند ، بیشتر تلویزیون های 8K QLED را پشت سر می گذارند ، سامسونگ همچنین به روزرسانی های جالبی را برای ترکیب تلویزیون QLED با قیمت 4K ارزان تر این شرکت دارد.

به‌روزرسانی‌ها در اینجا عمدتاً حول دو مدل جدید هستند: Samsung Neo QLED QN90D و QN85D. این مدلها به ترتیب QN90C و QN85C سال گذشته موفق می شوند و یک پردازنده کوانتومی عصبی به روز شده را به خود اختصاص می دهند که دارای فناوری upscaling 4K بهبود یافته به نام 4K Upscaling Plus ، کیفیت تصویر بهتر با Extth Enfth Enhancer Pro است ، و ویژگی ای به نام Active Voice Amplifier Pro که باعث شفافیت می شود دیالوگ ها و جلوه های صوتی در فیلم ها

تلویزیون های 4K QLED همچنین یک حالت سفارشی سازی هوش مصنوعی را دریافت می کنند که به تلویزیون اجازه می دهد نوع محتوایی را که تماشا می کنید تشخیص دهد تا کیفیت تصویر را به طور خودکار برای بهترین تجربه مشاهده بهینه کند. در حالی که سری QN90D در اندازه های صفحه نمایش از 43 تا 98 اینچ قرار خواهد گرفت ، ترکیب QN85D از 55 اینچ شروع می شود و در مدل برتر تا 85 اینچ حرکت می کند.

اگر قبلاً از تلویزیون های QLED از سامسونگ استفاده کرده اید و در نظر دارید به تلویزیون OLED تغییر دهید ، باید بدانید که ترکیب تلویزیون OLED 4K به روز شده سامسونگ برای سال 2024 اکنون شامل S90D جدید و S95D است. اینها به عنوان جانشین واضح S90C و S95C می آیند. در حالی که پیشرفت های موجود در اینجا به اندازه موارد موجود در ترکیب QLED قابل توجه نیست ، S95D با تبدیل شدن به اولین تلویزیون OLED که ادعا می شود بدون درخشش است ، ادعای شهرت خود را دارد. سامسونگ ادعا می کند که بدون به خطر انداختن کیفیت تصویر تلویزیون به این موفقیت دست یافته است.

هر دو سری تلویزیون های OLED جدید در اندازه های صفحه نمایش از 55 تا 77 اینچ ارائه می شوند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید