مگ بلاگ

جدیدترین نسخه‌های محدود آنالوگ پاکت کاملاً نوستالژی هستند، اما مدت زیادی در اینجا نخواهند بود

نسخه‌های محدود کلاسیک آنالوگ پاکت 249.99 دلار قیمت دارند که از قیمت برچسب 219.99 دلاری نسخه پایه بیشتر است. با این حال، این افزایش تعجب آور نیست، زیرا این شرکت همچنین نسخه شفاف پاکت را با قیمت 249.99 دلار به فروش رساند. نسخه دستی Glow in the Dark نیز یک نسخه کاملاً محدود بود و با همان قیمت عرضه شد.

Pocket از زمانی که عرضه با تأخیر عرضه شد، تقاضای زیادی داشت و بر موج نوستالژی نینتندو سوار شد. خارج از جعبه، برای کارتریج های بازی Game Boy، Game Boy Color و Game Boy Advance آماده است. اما Analogue همچنین آداپتورهایی را برای کنسول‌های قدیمی مانند Atari Lynx، Game Gear و Neo Geo Pocket می‌فروشد.

در بخش سخت افزاری، صفحه نمایش 3.5 اینچی نسبتاً واضحی با رزولوشن 1600 در 1440 پیکسل دریافت می کنید که به گفته این شرکت تقریباً 10 برابر وضوح GameBoy است. با این حال، می‌توانید حالت صفحه‌نمایش را تغییر دهید تا حسی از صفحه‌نمایش‌های Gameboy یکپارچهسازی با سیستم‌عامل، تا تغییر رنگ و اصلاح نسبت تصویر تغییر دهید تا حسی واقعی از آن بازی‌های کلاسیک داشته باشید.

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

در نامه وایدن می‌گوید: «در برخی موارد، ممکن است محتوای رمزگذاری‌نشده را نیز دریافت کنند، که می‌تواند از مشتقات باطن برنامه گرفته تا متن واقعی نمایش داده‌شده به کاربر در اعلان‌های برنامه را شامل شود.

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

اگر یک پیام صوتی را در آیفون خود دریافت کنید، یک اعلان پیام دریافت خواهید کرد، همان چیزی که برای یک پیام متنی معمولی دریافت می کنید. وقتی مکالمه را در برنامه پیام‌ها باز می‌کنید،

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

گوگل Gemini، جدیدترین مدل هوش مصنوعی این غول فناوری را برای عموم عرضه کرد. گوگل این نسخه را قوی ترین مدل خود می نامد. این شرکت می‌گوید جمینی چه برای تصویر، چه صدا یا ویدئو