مگ بلاگ

جستجوی Google و Chrome به موقع برای خرید تعطیلات، ویژگی‌های جدید شکار قرارداد را دریافت می‌کنند

جستجوی Google و Chrome به موقع برای خرید تعطیلات، ویژگی‌های جدید شکار قرارداد را دریافت می‌کنند

گوگل چیزی را که “مقصد معاملات جدید” می نامد را به جستجوی گوگل اضافه کرده است. با جستجوی معاملات فروشگاه، فهرستی از تخفیف‌های قابل توجه در دسته‌های هدایای محبوب تعطیلات مانند تلفن‌های همراه، لباس، لپ‌تاپ، تلویزیون و هدفون ظاهر می‌شود. اگر به دنبال چیز خاص تری هستید، می توانید معاملات فروشگاه (محصول خاص یا دسته محصول) را جستجو کنید تا عمیق تر بگردید.

در عمل، این سیستم جدید بسیار عمیق است. برای مثال، جستجوی «تعاملات فروشگاهی بازی‌های ویدیویی»، نه تنها قیمت‌های واقعی فروش، بلکه بازی‌های محبوب را در فروشگاه‌هایی که تخفیف‌های کلی ارائه می‌دهند، نشان می‌دهد – مانند اینکه QVC چگونه ۲۰ دلار تخفیف برای خرید ۴۰ دلاری یا بیشتر برای مشتریان جدید ارائه می‌دهد.

در کروم، گوگل «اطلاعات قیمتی» را اضافه کرده است، ویژگی که قبلاً در جستجو در دسترس بود. وقتی صفحه محصولی را در Chrome مشاهده می‌کنید، اکنون دکمه «اطلاعات اطلاعاتی قیمت» در نوار آدرس ظاهر می‌شود و تاریخچه قیمت 90 روزه کالا را به شما نشان می‌دهد.

علاوه بر این، گوگل ویژگی های اعلان ردیابی قیمت را هم به نسخه دسکتاپ و هم نسخه موبایل کروم اضافه کرده است. در دسک‌تاپ، نشانک‌گذاری صفحه محصول اکنون شامل پیامی می‌شود که از شما می‌پرسد «اگر قیمت در هر سایتی کاهش می‌یابد» برای شما ایمیل ارسال شود، در حالی که در تلفن همراه، ضربه زدن روی نماد زنگ در کنار نام محصول به شما این امکان را می‌دهد که دریافت کنید. ایمیل و/یا اعلان‌های فشاری در همین راستا.

در نهایت، با کلیک بر روی نماد تگ تخفیف جدید در نوار آدرس دسکتاپ، کدهای کوپن سایتی که در حال حاضر در حال مرور آن هستید، در صورت موجود بودن، ظاهر می شود. ابزارهای مفید برای هر خریدار تعطیلات که به دنبال صرفه جویی در مقداری پول نقد است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید