مگ بلاگ

جف بزوس مشخصات جدیدترین موشک Blue Origin و زمان پرتاب آن را توضیح می دهد.

جف بزوس مشخصات جدیدترین موشک Blue Origin و زمان پرتاب آن را توضیح می دهد.

Blue Origin با موشک آتی خود پیشرفت بزرگی می کند. نیو گلن با ارتفاع 320 فوت یکی از بزرگترین خودروهایی است که تاکنون ساخته شده است. بزوس هنگام صحبت در مورد کشتی آینده می گوید: موشک ها دوست دارند بزرگ باشند. این میلیاردر همچنین مدتی را صرف صحبت در مورد اینکه فرآیند چند ساعته نصب موشک روی سکوی پرتاب چقدر باشکوه به نظر می رسد.

بزوس ادعا می کند که اگرچه پیچیدگی افزایش یافته ای را که با بزرگ کردن همه چیز به وجود می آید دست کم نگرفته است، اما بزوس ادعا می کند که مزایایی برای یک موشک بزرگتر دارد. بدیهی است که یک موشک بزرگتر می تواند محموله بزرگتری را تحمل کند و این یکی از مناطقی است که موشک بلو اوریجین در تلاش است تا از رقبای خود پیشی بگیرد. یکی از نکات مثبت کلیدی این است که چگونه با جرم انگلی برخورد می کند – که معیاری است برای کل وزن حمل شده در اجزای داخل هواپیما و سایر مواردی که محموله در نظر گرفته نمی شود – که بزوس آن را به عنوان یک عامل اصلی با موشک های کوچکتر و “بی اهمیت” در وسایل نقلیه بزرگتر توصیف می کند. .

با این حال، بسیاری از اصول طراحی نیوگلن همچنان شامل کاهش مقدار جرم انگلی موشک است. از آنجایی که هر اندازه‌گیری از جرم انگلی به موشک وزن می‌افزاید، به این معنی است که نیروی رانش و سوخت بیشتری برای رساندن آن به فضا مورد نیاز است. با این حال، بزونز توضیح داد که تکنیک هایی مانند جوشکاری اصطکاکی اغتشاشی به کنترل جرم اضافی با اتصال دو قطعه فلز بدون ذوب شدن هیچ یک از قطعات کمک می کند. جوش حاصل نیز به اندازه ماده ای است که به آن متصل می شود استحکام دارد، به این معنی که برای کاهش نقاط ضعف نیازی به اضافه کردن وزن نیست.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید