مگ بلاگ

خودروی جدید مقرون به صرفه بالاتر از برچسب قیمتش است

خودروی جدید مقرون به صرفه بالاتر از برچسب قیمتش است

این خودروساز با نشان دادن “تطبیق پذیری” نام Versa (که نیسان در بیانیه مطبوعاتی سال 2008 به اختصار “فضای همه کاره” گفته بود)، آن را برای سه مدل دیگر نیسان که در طول نزدیک به دو دهه در ایالات متحده بسته بندی شده بودند، به کار برد. سدان و هاچ بک نسل اول بر اساس نسل اول تیلدا ساخته شده اند که بر روی پلت فرم رنو-نیسان B که زیربنای نیسان کیوب، نیسان جوک و رنو کلیو است، ساخته شده است. نیسان سپس ورسا را ​​به دو خط تولید برای مدل نسل دوم تقسیم کرد: این سدان بر اساس نسل سوم آلمرا بود، هاچ بک – اکنون ورسا نوت – بر اساس نسل دوم هاچ بک نوت.

نسل سوم Versa – که در سال 2019 برای مدل 2020 معرفی شد – با نسل چهارم سدان آلمرا در پلت فرم B ماژول خانواده مشترک (CFM) اتحاد رنو-نیسان ادامه یافت و عمر هاچ بک را به طور کامل پشت سر گذاشت. این ورسا جدید، فقط سدان، برای سومین دور رفت و برگشت، ظاهر بدبینانه خود را نیز از دست داد، و از مدل های ماکسیما، آلتیما و سنترا گرفته شده است.

سه سطح تریم در اولین نمایشگاه آن موجود بود: S، SV و SR. فیس لیفت 2023 میله جلوپنجره کرومی خمیده را از روی سدان ساب کامپکت حذف کرد و آن را با جلوپنجره آبشار سیاه شده جدید “V-motion” نیسان که بر روی کروم از چراغ های جلو جاری شده بود جایگزین کرد و همچنین جلوی برند جدید این شرکت را اضافه کرد. عقب به نظر می‌رسید که این تغییر برای Versa کارساز بود و جایزه «بهترین در کلاس» را در مطالعه عملکرد، اجرا و طرح‌بندی (یا APEAL) خودرو JD Power در سال 2022 در ایالات متحده کسب کرد.

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

گوگل Gemini، جدیدترین مدل هوش مصنوعی این غول فناوری را برای عموم عرضه کرد. گوگل این نسخه را قوی ترین مدل خود می نامد. این شرکت می‌گوید جمینی چه برای تصویر، چه صدا یا ویدئو

ویژگی Smart Stack در اپل واچ چیست؟

ویژگی Smart Stack در اپل واچ چیست؟

با چرخاندن Digital Crown در جهت عقربه های ساعت می توانید به Smart Stack خود دسترسی پیدا کنید. همچنین، می‌توانید صفحه ساعت را به سمت بالا بکشید تا Smart Stack باز شود. قبلاً، با کشیدن