مگ بلاگ

داستان پشت بامبل کامارو از Transformers

داستان پشت بامبل کامارو از Transformers

همانطور که از نام آن پیداست، شخصیت‌های مختلف در فرنچایز «Transformers» به دلیل توانایی‌شان در تبدیل شدن به اشکال مختلف شناخته شده‌اند. Autobots و Decepticons اغلب از وسایل نقلیه زمین برای ترکیب شدن و اجتناب از شناسایی در زمانی که در این سیاره هستند استفاده می کنند، با گروه های مختلف ربات از همه چیز، از ماشین های استاندارد گرفته تا وسایل حمل و نقل نظامی در حین سفر در سراسر جهان و ادامه جنگ داخلی خود استفاده می کنند. استفاده از ماشین‌ها و وسایل نقلیه دیگر منطقی است زیرا به Autobots و Decepticons راهی می‌دهد تا با سرعت بالا بدون افشای هویت واقعی خود و جلب توجه به اطراف خود حرکت کنند.

در طول تاریخ ترانسفورمرها، Autobots و Decepticons اغلب ظاهر خود را تغییر داده اند. با این حال، بیشتر شخصیت های اصلی به طور سنتی با نوع خاصی از وسیله نقلیه مرتبط هستند. به عنوان مثال، Optimus Prime بیشتر به دلیل شکل جایگزین خود به عنوان یک کامیون بزرگ، اغلب یک Freightliner یا Peterbilt شناخته می شود، در حالی که افرادی مانند Cliffjumper و Ratchet به ترتیب به یک ماشین مسابقه یا آمبولانس تبدیل می شوند.

در همین حال، Decepticons اغلب متنوع‌تر هستند و مگاترون شکل خود را به تپانچه یا تانک تغییر می‌دهد، در حالی که بقیه تیم شرور او شامل روبات‌هایی هستند که به جت‌های جنگنده، ماشین‌های پلیس و سایر وسایل نقلیه نظامی تغییر می‌دهند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟