مگ بلاگ

داستان پشت موتورسیکلت رئیس سفارشی ورزش هندی نورمن ریدوس

داستان پشت موتورسیکلت رئیس سفارشی ورزش هندی نورمن ریدوس

یانیو ایوان تقریباً چهار ماه را صرف تعمیرات اساسی رئیس ورزش هند برای نورمن ریدوس کرد. پس از نشان دادن محصول نهایی به بازیگر، ایوان با افتخار اعلام کرد: “من مطمئن شدم که این چیز از اینجا به همان شکل خارج نمی شود” و همچنین اشاره کرد که او احساس می کرد که وسیله نقلیه با افتخار مظهر روح پاورپلانت و ریدوس است.

ستاره «The Boondock Saints» موافقت کرد و در ویدیوی India Motorcycle Reveal اعلام کرد: «این برای من بسیار سفارشی است… من کاملاً عاشق آن هستم». به غیر از ارتقاء بداس، دوچرخه فقط برای ظاهر ساخته نشده بود، و پس از رونمایی، ریدوس، ایوانز و کری هارت بلافاصله کلاه ایمنی خود را برداشتند و برای سواری در خیابان های لس آنجلس، با اشاره بازیگر به هندی، حرکت کردند. “این کاملاً جا می‌شود و کاملاً کنترل می‌شود. به نظر بیمار می‌رسد.”

همانطور که Reedus ادامه می دهد، او اعتراف می کند که دوچرخه برای او خاص تر است زیرا او قبلاً هرگز صاحب موتورسیکلت هندی نبوده یا حتی سوار موتورسیکلت هندی نشده بود و به وضوح از اینکه اکنون بخشی از تاریخ افسانه ای شرکت است لذت می برد. با توجه به وضعیت مشهور ریدوس، به نظر می رسد که او برای اولین بار سوار بر یک هندی با دوربین چرخان شده باشد. احتمالاً زمان زیادی است که رئیس ورزشی سفارشی یک نمای نزدیک به سبک هالیوودی از «Ride» Reedus دریافت کند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید