مگ بلاگ

درس خواندن برای امتحانات؟ این 3 برنامه Apple Watch می توانند کمک کنند

درس خواندن برای امتحانات؟  این 3 برنامه Apple Watch می توانند کمک کنند

مدیریت کار موثر در طول آماده سازی امتحان کلیدی است. شما نمی خواهید وقت خود را برای چیزهایی تلف کنید که بر بهره وری شما تأثیر می گذارد. ایجاد تعادل مناسب بسیار مهم است. شما نمی خواهید خود را با مطالعه بیش از حد سنگین کنید و از فعالیت های اساسی مانند وعده های غذایی منظم، ورزش بدنی یا حتی شرکت در رویدادهای اجتماعی برای کاهش استرس غافل شوید. برنامه «Focus To-Do: Focus Timer&Tasks» فراتر از ساختاردهی زمان خود برای بهره وری بهینه، در رسیدگی به تعویق بسیار ارزشمند است. تایمرهای آن از طریق هشدار یا ارتعاش یادآوری می کنند، با فرض اینکه ساعت شما روی مچ دست شما باشد، و شما را به انجام وظایف تعیین شده ترغیب می کند.

بنابراین، تایمر این برنامه از تکنیک Pomodoro استفاده می‌کند، روشی که برای مبارزه با وقفه‌هایی مانند تمایل به چک کردن همیشه تلفن در حین مطالعه طراحی شده است. این تکنیک شامل فواصل 25 دقیقه ای کار متمرکز و به دنبال آن استراحت های 5 دقیقه ای است. شما انعطاف پذیری برای ویرایش و تنظیم فواصل با توجه به راحتی خود دارید. به‌علاوه، می‌توانید وظایفی را برای تکرار تنظیم کنید، مانند آزمون‌های روزانه درباره موضوعاتی که در زمان‌های خاص هر روز یا در روزهای مشخص هفته مطالعه کرده‌اید. در برنامه، حتی می‌توانید وظایف را بر اساس اولویت با کد رنگ مطالعه کنید، بنابراین می‌دانید چه چیزی به نیروی مغزی جدی نیاز دارد و چه چیزی کمی خنک‌تر است. در پایان روز، هفته یا ماه، این برنامه آمار دقیقی را ارائه می دهد که بینش هایی را در مورد نحوه گذراندن وقت خود و یک مرور کلی از وظایف انجام شده در این دوره ها ارائه می دهد. استفاده از این برنامه رایگان است اما با برخی از خریدهای درون برنامه ای.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش