مگ بلاگ

در اینجا آمده است که جیسون موموآ در نمایش جدید خود چه نوع موتورسیکلتی سوار می شود

در اینجا آمده است که جیسون موموآ در نمایش جدید خود چه نوع موتورسیکلتی سوار می شود

موموآ در مصاحبه ای با Condé Nast Traveler، در مورد اینکه علاقه اش به موتورسیکلت او را در زندگی به کجا رسانده و چگونه در فیلمبرداری «در پرسه» نقش داشته است، صحبت کرد.

موموآ توضیح می دهد: “من 19 ساله بودم و روی Baywatch Hawaii کار می کردم و پول زیادی به دست نمی آوردم.” “من در خانه پدرم زندگی می کردم و ماشین او را رانندگی کردم و پس انداز کردم تا یک هارلی دیویدسون بگیرم. من هنوز آن را دارم و در فیلم من “جاده ای به پالوما” وجود دارد. من آن را از ساحل غربی به غرب میانه برده ام. اما من در سراسر آمریکا با آن نرفته ام. یکی از آرزوهای من این است که از آلاسکا به پاتاگونیا بروم، اما آنقدر مرخصی نداشته ام که بتوانم این کار را انجام دهم! به هر حال موفق شو. من هم دوست دارم روزی مسابقه توپ را انجام دهم.”

عشق موموآ به هارلی ها به قسمت اول سریال منتقل می شود، جایی که او و دوستان صنعتگرش دو دوچرخه هارلی را بازسازی می کنند.

“رنگ مورد علاقه من صورتی است و من یک هارلی صورتی 1936 می خواستم – پس از بازگرداندن آن توسط باز کانتر (سوار و مسابقه دهنده) در نهایت آن را سوار می شوم. ما همچنین با هارلی 1927 کار کردیم. خیلی نادر است. کمتر از 800 مایل روی آن و تمام قطعات اصلی آن بود. برای حفظ آن روغن نباتی در مخزن داشت که در اولین باری که آن را آتش زدیم آن را دود کرد.”

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید