مگ بلاگ

در اینجا آمده است که چقدر طول می کشد تا یکی را دریافت کنید

در اینجا آمده است که چقدر طول می کشد تا یکی را دریافت کنید

در مورد فروش در فروشگاه، طبق گزارش ها، اپل برنامه هایی را برای ارائه ویژگی های دقیق 25 دقیقه ای برای Vision Pro طراحی کرده است و از شما می خواهد که یک قرار ملاقات رزرو کنید. اگر به صورت آنلاین پیش‌سفارش می‌کنید، اپل فرآیند نسبتاً غیرمعمولی دارد که از شما می‌خواهد سر خود را با استفاده از آیفون اسکن کنید. این به اپل اجازه می دهد تا تناسب مناسب را برای سر شما ارائه دهد. این همچنین به این معنی است که این محصول مطابق با اندازه های سر شما خواهد بود و اشتراک گذاری آن با سایر اعضای خانواده ممکن است خوشحال کننده نباشد.

اپل همچنین به شما اجازه می دهد تا لنزهای طبی زایس را اضافه کنید و قیمت آن را 99 دلار برای عینک مطالعه و 149 دلار برای لنزهای طبی افزایش دهید. شما همچنین می توانید از اندازه های مختلف برای بند سر انتخاب کنید و یک مهار اضافی روی سر انتخاب کنید. بسته باتری اپل ویژن پرو جدا از هدست است تا مقداری از وزن را کم کند و انتظار می رود تنها دو ساعت دوام بیاورد. اپل با 199 دلار بسته های باتری اضافی را به فروش می رساند، اما نحوه تعویض بدون خاموش کردن هدست باید مشخص شود، به خصوص اگر در وسط یک کار مهم هستید.

در نهایت، علاوه بر نسخه پایه 256 گیگابایتی، اپل ویژن پرو را با گزینه های ذخیره سازی 512 گیگابایتی و 1 ترابایتی نیز به فروش می رساند که به ترتیب 3699 دلار و 3899 دلار قیمت خواهند داشت. اگر شیفته هدست جدید هستید، بهتر است سفارش خود را – چه به صورت آنلاین یا در یک فروشگاه فیزیکی – ثبت کنید تا مبادا تاریخ تحویل بیشتر از این هم از بین برود.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google