مگ بلاگ

در اینجا آمده است که چگونه Singer Jewel به موتور سواری علاقه پیدا کرد

در اینجا آمده است که چگونه Singer Jewel به موتور سواری علاقه پیدا کرد

همانطور که جول در مصاحبه خود با CNN توضیح داد، پس از اینکه او و موری به طور جدی وارد موتورسواری شدند، آن دو شروع به کشف دو مزیت اصلی سرگرمی کردند. اولاً، دور زدن با کلاه ایمنی موتورسیکلت به حفظ ناشناس بودن جواهر در جاده کمک کرد، که سفر را هم آسان‌تر و هم لذت بخش‌تر کرد، زیرا گشت و گذار و تماشای مردم را برای او آسان‌تر می‌کرد.

دلیل دیگر این است که راندن موتورسیکلت، در مقایسه با سوار شدن در ماشین یا هواپیما، حس واقعی ماجراجویی را در جاده به آنها می‌دهد.

جول در این مصاحبه توضیح داد: “این خنده دار است. من از سفر متنفرم اگر مرا سوار ماشین کنید. از آن متنفرم. من واقعاً خسته می شوم.” اما اگر سوار موتور سیکلت شوم، کاملا نامزد شده‌ام و واقعاً در حال تفریح ​​هستم و این یک ماجراجویی است.»

@jewel

#چشمه های گرم #دانتون_چشمه #ماجراجویی

♬ صدای اصلی – جواهر

در حالی که جول و موری در سال 2014 از هم جدا شدند، این خواننده سرگرمی سوارکاری خود را رها نکرده است، زیرا در سال های پس از آن چندین بار در جاده ها در سراسر ایالات متحده دیده شده است. او سرگرمی دیگری را برای ثبت ایستگاه‌ها و مقاصد مختلف سواری خود در TikTok شخصی خود ایجاد کرده است. جواهر روی تعدادی موتورسیکلت مختلف دیده شده است، اگرچه به نظر می رسد موتورسیکلتی که او اغلب سوار می شود یک سرخپوست سیاه پوست در مسافت های طولانی است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید