مگ بلاگ

در اینجا آنچه می تواند انجام دهد

در اینجا آنچه می تواند انجام دهد

علاوه بر عملکرد هوش مصنوعی، چیزی که این دستگاه را از ساعت هوشمند متمایز می کند این است که یک دستگاه مستقل است که برای کار کردن به گوشی هوشمند نیاز ندارد. این بدان معناست که برای داشتن یک شماره تلفن جداگانه که شامل داده، متن و مکالمه نامحدود است، به اشتراک ماهانه 24 دلاری نیاز است.

پد لمسی تنها راه برای کنترل پین هوش مصنوعی نیست. این دستگاه دارای یک نمایشگر جوهر لیزری است که از کف دست کاربر به عنوان پس زمینه برای نمایش منویی استفاده می کند که کاربر می تواند با چرخاندن و چرخاندن دست خود یا بستن انگشتان خود را کنترل کند. همچنین می تواند متن و اطلاعات دیگر را نمایش دهد.

این پین هوش مصنوعی منحصربه‌فرد دارای عملکرد بلوتوث 5.1 است، بنابراین می‌توانید آن را با هدفون بی‌سیم و Wi-Fi 5 خود جفت کنید، که اتصال 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز را ارائه می‌دهد. همچنین دارای دوربین 13 مگاپیکسلی با وضوح 4208×3120 پیکسل و میدان دید فوق عریض 120 درجه است. برخی از ویژگی های دیگر AI Pin عبارتند از: شتاب سنج، ژیروسکوپ، GPS، سنسور سه بعدی، 4 گیگابایت رم و 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی.

با دوربین و میکروفون پوشیدنی نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی وجود دارد. با این حال، Humane با نوار نور RGB AI Pin که بسته به عملکرد فعلی رنگ‌ها را تغییر می‌دهد، اقداماتی را برای ایمن نگه داشتن مردم انجام داد. به عنوان مثال، هنگامی که دستگاه عکس می گیرد، سبز و هنگامی که میکروفون آن روشن است، نارنجی می شود.

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

در نامه وایدن می‌گوید: «در برخی موارد، ممکن است محتوای رمزگذاری‌نشده را نیز دریافت کنند، که می‌تواند از مشتقات باطن برنامه گرفته تا متن واقعی نمایش داده‌شده به کاربر در اعلان‌های برنامه را شامل شود.

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

اگر یک پیام صوتی را در آیفون خود دریافت کنید، یک اعلان پیام دریافت خواهید کرد، همان چیزی که برای یک پیام متنی معمولی دریافت می کنید. وقتی مکالمه را در برنامه پیام‌ها باز می‌کنید،

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

گوگل Gemini، جدیدترین مدل هوش مصنوعی این غول فناوری را برای عموم عرضه کرد. گوگل این نسخه را قوی ترین مدل خود می نامد. این شرکت می‌گوید جمینی چه برای تصویر، چه صدا یا ویدئو