مگ بلاگ

در اینجا بهترین زمان از سال برای خرید یک دوربین جدید است

در اینجا بهترین زمان از سال برای خرید یک دوربین جدید است

به طور کلی، دو زمان از سال وجود دارد که می توانید دوربینی را که می خواهید با تخفیف تهیه کنید بهتر است. هر دوی این زمان‌ها تا حدی بدیهی به نظر می‌رسند، اما منطق شگفت‌انگیزی ثابت پشت هر دو وجود دارد.

اولین بار سال درست زمانی است که یک دوربین جدید برای عموم عرضه می شود. بدیهی است که زمان دقیق می‌تواند در طول سال بسیار متفاوت باشد، اگرچه به عنوان یک قانون مکرر، بسیاری از تولیدکنندگان دوربین، محصولات جدید خود را در ماه فوریه پس از رونمایی از آنها در نمایشگاه سالانه Consumer Electronics کنار می‌گذارند. برای شفاف سازی، ما در مورد خرید دوربین جدید صحبت نمی کنیم، بلکه در مورد مدل های قدیمی تر صحبت می کنیم. وقتی کالاهای جدید عرضه می‌شوند، معمولاً کالاهای قدیمی‌تر در تلاش برای پاک کردن موجودی سازنده و ایجاد فضا برای کالاهای جدید، تخفیف می‌گیرند. این فرصت طلایی شماست

زمان اصلی دیگر سال برای خرید دوربین، تعطیلات زمستانی است. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، می توانید معاملات بسیار عالی را در جمعه سیاه و دوشنبه سایبری پیدا کنید، اما اگر برایتان مهم نیست که کمی تاس بزنید، می توانید منتظر بمانید تا بعد از کریسمس در ژانویه نیز بمانید. هنگامی که تعطیلات واقعی می گذرد، تولیدکنندگان معمولاً برای خلاص شدن از شر آن، هر چیزی را که باقی مانده است، تخفیف می دهند. اگر واقعاً محبوب بود، نمی‌توانید دقیقاً مدل مورد نظر خود را ایمن کنید، اما اگر کمی پایین‌تر شلیک کنید، ممکن است خوش شانس باشید.