مگ بلاگ

در اینجا به معنای 5G UC در تلفن هوشمند شما است

در اینجا به معنای 5G UC در تلفن هوشمند شما است

5G در سه نوع متفاوت ارائه می شود: باند بالا، باند متوسط ​​و باند پایین. High با مقدار قابل توجهی (تا 3 گیگابیت در ثانیه در شرایط ایده آل) سریعترین در بین سه مورد است، اما کوتاهترین برد را نیز دارد. معمولاً در مناطق پرجمعیت شهرهای بزرگ یا نزدیک استادیوم‌ها یا مکان‌های دیگری که جمعیت زیادی تجمع می‌کنند یافت می‌شود. باند پایین وسیع ترین برد را دارد اما کندترین سرعت را دارد که به سختی بهتر از 4G است. باند میانی چیزی است که احتمالاً در اکثر مواقع به آن متصل هستید، بسته به جایی که زندگی می کنید. این تعادل بین سرعت و برد است. سرعت آن در حدود 500 مگابیت در ثانیه است که سریعتر از اینترنت خانگی بسیاری از افراد است.

سه باند بین تمام اپراتورهای Big Three یکسان است. تنها تفاوت این است که آنها را چه می نامند. AT&T اتصالات باند میانی و باند بالا را “5G+” می نامد. Verizon به باند بالا و متوسط ​​به عنوان 5G Ultra Wideband یا به اختصار “5G UW” اشاره می کند. Verizon فقط به 5G با باند بالا با این نام اشاره می کرد اما در نهایت شروع به استفاده از آن برای باند میانی نیز کرد.

این باعث می‌شود T-Mobile که با خرید Sprint یک جهش زودهنگام در 5G پیدا کرد، اما در حال حاضر 5G با باند بالا ارائه نمی‌کند، بنابراین شبکه 5G Ultra Capacity آن، که بیشتر به عنوان “5G UC” شناخته می‌شود، در درجه اول به باند میانی اشاره دارد. اتصالات هر سه ارائه‌دهنده یک نماد ساده «5G» را در تلفن متصل به 5G با باند پایین نشان می‌دهند. با این حال، در مواد بازاریابی، Verizon باند پایین را “5G Nationwide” می نامد و T-Mobile از آن به عنوان “5G Extended Range” یاد می کند.