مگ بلاگ

در اینجا دلیل پاسخ های تنبل ChatGPT است

در اینجا دلیل پاسخ های تنبل ChatGPT است

در حالی که من از یک متخصص موضوعی در LLM دور هستم، توضیحات لینچ نسبتاً قانع کننده به نظر می رسد – و حداقل 2300 نفر که پست را دوست دارند احتمالاً موافق هستند. با این حال، فرضیه تعطیلات زمستانی منتقدان خاص خود را دارد، زیرا محقق دیگری به نام Ian Arawjo پاسخ داد که آنها نمی توانند نتایج یکسانی را تولید کنند و مقایسه بین پرس و جوهایی که برای ماه می و دسامبر برچسب گذاری شده بودند بسیار کوچک بود که مورد توجه کاربران قرار نگرفت.

در همین حال، هیچ به روز رسانی از OpenAI یا مدیرعامل وجود ندارد سم آلتمن در X در مورد این مشکل، حتی اگر در غیر این صورت می توان هر دو حساب را در حال ارسال فعال مشاهده کرد. در میان مشکلات بارگذاری تنبل ChatGPT، شرکت دچار تحول کوتاهی شد، آلتمن به طور موقت از سمت خود به عنوان مدیرعامل برکنار شد، توسط مایکروسافت استخدام شد، و سپس به عنوان مدیر عامل OpenAI دوباره استخدام شد – در کمتر از یک هفته، در حالی که اکثریت از نیروی کار Openai تهدید کرد که به عنوان یک اعتراض از طراحی انبوه استفاده می کند.

شاید ، با وجود همه نمای ، هنوز یک مشاجره برق در داخل شرکت وجود دارد که مانع از رفع مشکل آن می شود. یا شاید، این تیم پس از یک سال مملو از ذکر هوش مصنوعی تقریباً در هر بخش بازاریابی و فروش، پادکست فناوری، یا ویدیوی یوتیوب – حتی در کلمه سال 2023 دیکشنری کمبریج – در حال استراحت شایسته‌ای است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید