مگ بلاگ

در اینجا عناوین گنجانده شده است

در اینجا عناوین گنجانده شده است

پنج بازی که سرویس جدید Crunchyroll با آن‌ها عرضه می‌شود، به‌طور شگفت‌انگیزی با برند انیمه و آسیای شرقی این پلتفرم مطابقت دارند. عناوین پرتاب عبارتند از: “River City Girls”، “Wolfstride”، “Behind the Frame: The Finest Scenery”، “inbento” و “Captain Velvet Meteor: The Jump+ Dimensions”.

«River City Girls» اولین بازی خود را برای موبایل می بیند – این بازی یک عنوان اکشن ضرب و شتم است که شخصیت هایی از فرنچایز «River City» و «Double Dragon» را در خود دارد. قابل ذکر است که این بازی از co-op محلی دو نفره با کنترلرهای بلوتوث پشتیبانی می کند. “Wolfstride” همچنین اولین نسخه انحصاری موبایل برای Crunchyroll است و یک RPG است که اعضای سابق یاکوزا و یک تورنمنت غول پیکر مکانیکی را به نمایش می گذارد.

بازی مستقل “Behind the Frame: The Finest Scenery” تجربه ای آرام تر است و در زمره رمان های بصری طبقه بندی می شود. این شامل حل پازل و نقاشی ضربه های قلم مو برای کنترل بازی و “کاوش در جهان های پانوراما زیبا و متحرک دستی با الهام از تصاویر میازاکی/استودیو گیبلی” است. بازی پازل نوآورانه “inbento” بیش از 120 سطح را ارائه می دهد و به شدت گربه های زیبا و غذاهای بنتو را ارائه می دهد. “Captain Velvet Meteor: The Jump+ Dimensions” یک بازی اکشن تاکتیکی است که در تخیل پسر جوانی به نام دیمین اتفاق می افتد. این بازی دارای شخصیت‌هایی از نشریه مانگا آنلاین محبوب Shōnen Jump+ است.

کاربران اندروید می توانند از امروز شروع به پخش هر یک از این عناوین کنند. و اگر نیاز به استراحت از بازی های کرانچی رول داشته باشند، می توانند بلافاصله به تماشای رسانه های کرانچی رول برگردند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید