مگ بلاگ

در اینجا نحوه استفاده از آن آمده است

آخرین مدل تولید متن به تصویر OpenAI، DALL.E-3، اکنون برای همه کاربران پولی ChatGPT در دسترس است. مدل به روز شده، که اکنون می تواند پیام های متنی ظریف تری را درک کند، ماه گذشته معرفی شد. قابلیت های افزایش یافته تولید تصویر قطعاً یک امتیاز است، همچنین توانایی ایجاد تصاویر بصری بر اساس دستورالعمل های دقیق. با این حال، یکی از بزرگ‌ترین تغییرات این بود که OpenAI DALL.E-3 را مستقیماً در ChatGPT قرار داد، به این معنی که می‌توانید AI تولیدکننده تصویر را دقیقاً در برنامه ChatGPT احضار کنید.

در حالی که این به خودی خود قابل توجه است، این راحتی محض در اینجا است که واقعاً برجسته است. برای انجام کار دیگر لازم نیست بین دو برنامه بپرید. علاوه بر این، در برنامه تلفن همراه ChatGPT یا رابط وب، می‌توانید به سادگی از مدل هوش مصنوعی بخواهید تا یک درخواست بهتر و دقیق‌تر بنویسد تا تصویری بر اساس نیازهای شرایطی شما ایجاد کند، که در واقع باعث صرفه‌جویی در حجم زیادی از تلاش‌های طوفان فکری خلاقانه می‌شود.

آزمایش بتا برای DALL.E-3 در 16 اکتبر آغاز شد و اکنون، به طور گسترده برای همه مشترکین ChatGPT Plus و ChatGPT Enterprise در دسترس است. جالب اینجاست که ChatGPT اولین ابزار در نوع خود نیست که ابرقدرت های DALL.E-3 را دریافت می کند. در هفته اول اکتبر، مایکروسافت آخرین ابزار تولید تصویر OpenAI را در بینگ چت ادغام کرد و به کاربران این امکان را داد که هنگام تعامل با چت ربات هوش مصنوعی تصاویر ایجاد کنند.

همه چیز در مورد سهولت است

اگر تمام موارد ذکر شده در بالا راحت به نظر می رسد، در اینجا مراحلی وجود دارد که باید دنبال کنید:

  1. همانطور که در بالا ذکر شد، برای دسترسی به DALL.E-3 در برنامه ChatGPT به اشتراک ChatGPT Plus یا Enterprise نیاز دارید. ChatGPT Plus ماهانه 20 دلار هزینه دارد، در حالی که قیمت سطح Enterprise بر اساس نیازهای سازمانی متفاوت است.
  2. پس از فعال شدن اشتراک، کاربران می توانند به سادگی از هوش مصنوعی بخواهند تا در انجام وظایف تولید تصویر در برنامه ChatGPT کمک کند. مزیت اصلی استفاده از DALL.E-3 در ChatGPT این است که درخواست‌ها به جای اینکه صرفاً به پیام‌های متنی داده‌شده توسط کاربر وابسته باشند، بیشتر بر آگاهی موقعیتی و حدس‌زنی تکیه می‌کنند.
  3. به عنوان مثال، می‌توانید به سادگی به ChatGPT بگویید که برای یک بسته ماجراجویی سافاری به یک لوگوی الهام‌گرفته از شیر نیاز دارید، و تولیدکننده تصویر یکپارچه بقیه کارها را انجام خواهد داد. نیازی نیست که در هنگام استفاده از موتور مستقل DALL.E-3 یا هر ابزار تولید کننده تصویر درایو هوش مصنوعی مشابه آن، به جزئیات نمایش بصری وارد شوید.

در کنار قابلیت‌های ارتقا یافته تولید تصویر Dall.E-3، OpenAI حفاظ‌های ایمنی را نیز افزایش داده است تا تصاویر توهین‌آمیز یا گرافیکی واضح ایجاد نکند. علاوه بر این، دیگر از سبک هنرمندان زنده استفاده نخواهد کرد، حرکتی که ظاهراً تلاش می‌کند OpenAI را در برابر گرمای ادعای حق چاپ محافظت کند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید