مگ بلاگ

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

گوگل Gemini، جدیدترین مدل هوش مصنوعی این غول فناوری را برای عموم عرضه کرد. گوگل این نسخه را قوی ترین مدل خود می نامد. این شرکت می‌گوید جمینی چه برای تصویر، چه صدا یا ویدئو باشد، قادر به مقابله با همه این موارد است. شاید تاثیرگذارترین آنها از طریق بنچمارک های داخلی باشد، گوگل می گوید Gemini Pro از GPT-3.5 شش بار از هشت بار بهتر عمل کرد. سه نوع مختلف از هوش مصنوعی Gemini وجود دارد – UItra، Pro و Nano – و گوگل توضیح می‌دهد که Ultra برای کارهای پیچیده بهترین است، Pro برای طیف وسیعی از وظایف بهتر است، و Nano کارآمدترین برای کارهای روی دستگاه است.

اگر می‌خواهید هوش مصنوعی Gemini را برای خودتان امتحان کنید، می‌توانید از طریق Google Bard، ابزار هوش مصنوعی مبتنی بر چت این شرکت، این کار را انجام دهید. Bard برای استفاده از نسخه ویژه ای از Gemini Pro AI ارتقا یافته است که برای استدلال، برنامه ریزی و درک پیشرفته تر طراحی شده است. از هم‌اکنون، فقط به پرسش‌ها و پاسخ‌های متنی محدود می‌شوید، بنابراین نمی‌توانید از همه چیزهایی که هوش مصنوعی ارائه می‌کند استفاده کنید. با این حال، انتظار طولانی نخواهد بود زیرا گوگل قصد دارد Gemini را در نسخه پیشرفته تر Bard در سال 2024 عرضه کند. به طور خاص، این Gemini Ultra AI خواهد بود و از طریق مدل Bard Advanced خواهد بود. این نسخه به شما امکان می‌دهد از وظایف پیچیده‌تری که گوگل می‌گوید این هوش مصنوعی مانند کار با تصاویر، صدا، ویدئو و کدنویسی می‌تواند استفاده کنید.

نحوه استفاده از Google Gemini AI با Bard

Google Bard برای درک و استفاده ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به وب سایت Google Bard بروید و شروع به تایپ کردن کنید. شما می توانید هر چیزی که فکرش را بکنید از آن بپرسید و تمام تلاش خود را می کند تا پاسخ دقیق را به شما بازگرداند. همانطور که در تصویر بالا می بینید، ایده هایی برای اعلان های خاص مانند نحوه ساخت ماکت یا نحوه مراقبت از گیاهان به شما داده می شود. با این حال، این یک سیستم کامل نیست، و شما باید دو بار برای عدم دقت بررسی کنید. اگر Google Pixel 8 Pro دارید، می‌توانید از هوش مصنوعی Gemini Nano در برنامه‌های WhatsApp و Recorder استفاده کنید. گوگل می گوید به مرور زمان برای اپلیکیشن های بیشتری عرضه خواهد شد.

هرکسی که قبل از 6 دسامبر از Bard استفاده کرده باشد، اکنون از نسخه اصلاح شده Gemini Pro بهره خواهد برد، بنابراین ممکن است نتایج بهتری نسبت به گذشته برای درخواست های خود مشاهده کنید. به روز رسانی بزرگ در سال 2024 خواهد بود که Gemini Ultra از طریق Bard Advanced عرضه می شود. گوگل می‌خواهد افرادی را که در حال حاضر از Chat-GPT استفاده می‌کنند، جلب کند، و این آخرین دلیلی است که باید تغییر دهید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google