مگ بلاگ

در اینجا نحوه ایجاد نقاشی با بوم Google Chrome آورده شده است

در اینجا نحوه ایجاد نقاشی با بوم Google Chrome آورده شده است

وقتی شاهکار خود را تمام کردید، می توانید به سرعت و به راحتی آن را ذخیره و به اشتراک بگذارید. مانند Google Docs، Canvas به طور خودکار هر ویرایشی را که در پروژه Canvas خود انجام می دهید ذخیره می کند و آنها را با حساب Google شما همگام می کند. اگر به صفحه اصلی Canvas برگردید، نقاشی خود را در لیست پروژه های موجود برای ویرایش خواهید دید. اگر به هر دلیلی نمی توانید وارد Google شوید، همچنان می توانید از Canvas استفاده کنید – نقاشی های شما فقط به صورت محلی ذخیره می شوند. هر زمان که وارد سیستم شوید، همه چیز به طور خودکار همگام‌سازی می‌شود.

اگر می خواهید خلاقیت خود را به اشتراک بگذارید، چند گزینه دارید. اگر می‌خواهید یک تصویر مستقل برای ذخیره‌سازی فایل‌های محلی ایجاد کنید، کافی است روی سه نقطه در سمت راست بالای صفحه بوم، و سپس ذخیره به‌عنوان تصویر کلیک کنید. شما بلافاصله یک PNG از نقاشی خود را در پوشه دانلودهای تعیین شده خود دریافت خواهید کرد، که می توانید هر طور که می خواهید انجام دهید.

از طرف دیگر، اگر می‌خواهید تصویر خود را مستقیماً به رسانه‌های اجتماعی یا برنامه‌های پیام‌رسانی ارسال کنید، روی سه نقطه کلیک کرده و اشتراک‌گذاری را انتخاب کنید. Chrome فهرستی از برنامه‌های سازگار مانند Gmail را برای انتخاب شما بازیابی می‌کند. هر برنامه ای را که انتخاب کنید، یک PNG از نقاشی شما به طور خودکار به یک پیام جدید پیوست می شود.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟