مگ بلاگ

در اینجا نحوه برنامه ریزی نیروی دریایی ایالات متحده برای استفاده از هوش مصنوعی در زیردریایی ها آمده است

در اینجا نحوه برنامه ریزی نیروی دریایی ایالات متحده برای استفاده از هوش مصنوعی در زیردریایی ها آمده است

پس از یک قرارداد مهم زیردریایی، Aukus استرالیا را آماده می‌کند تا از یک راه بیشتر از بازی دریایی در منطقه اقیانوس آرام پیشی بگیرد. به گفته بنیاد کارنگی برای صلح بین المللی، Aukus از “یکی از جاه طلبانه ترین مشارکت های صنعتی دفاعی در تاریخ اخیر” رونمایی کرد. برای تقویت نیروهای دریایی استرالیا با زیردریایی‌های هسته‌ای، ایالات متحده با فروش حداکثر پنج زیردریایی کلاس ویرجینیا از سال 2032 به استرالیا موافقت کرد. استرالیا تا سال 2040

در مارس 2023، کاخ سفید برگه‌ای را منتشر کرد که در آن بیان می‌کرد SSN-AUKUS یک پلت‌فرم پیشرفته خواهد بود که از بهترین فناوری هر سه کشور استفاده می‌کند. استرالیا با بیش از 500 راکتور هسته ای دریایی و بیش از 150 میلیون مایل طی شده توسط نیروهای ایالات متحده و بریتانیا، در گام های اولیه خود به سمت پذیرش فناوری پیشران هسته ای دست خوبی دارد. با این حال، توجه به این نکته ضروری است که استرالیا همچنان یک کشور غیرهسته ای است و متعهد به عدم تولید سوخت هسته ای برای SSN های خود است. برای کاهش این موضوع، ایالات متحده و بریتانیا قصد دارند مواد هسته ای را به طور کامل و جوش داده شده در اختیار استرالیا قرار دهند که در طول عمر عملیاتی مورد انتظار خود نیازی به سوخت گیری ندارند.

در کنار برنامه‌های جدید اعلام‌شده برای ادغام هوش مصنوعی با زیردریایی‌ها، استراتژی بازدارندگی جمعی Aukus نیز می‌تواند بر تعادل قدرت در منطقه تأثیر بگذارد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید