مگ بلاگ

در اینجا نحوه حذف صدای یادداشت ها در برنامه اینستاگرام آورده شده است

یادداشت‌ها در اینستاگرام به‌عنوان راهی برای به اشتراک گذاشتن پیام‌های کوتاه موقت با افراد متقابل شما ارائه می‌شوند (اگرچه هر از چند گاهی انجام می‌شود). آنها کاملاً داستان نیستند و واقعاً پیام های مستقیم (DM) نیستند، اما به نوعی به عنوان هر دو کار می کنند.

البته، مشکل ویژگی‌هایی مانند یادداشت‌ها و داستان‌ها (یا هر شکلی از رسانه‌های اجتماعی، واقعاً) این است که برخی از حساب‌ها می‌توانند کمی بیش از حد پرکار باشند. به حدی که فید و اعلان‌های شما آنقدر با کلمات یک نمایه مسدود می‌شوند که همیشه نمی‌توانید آنچه را که دیگران پست می‌کنند ببینید. یا شاید شما فقط به به‌روزرسانی‌های زودگذر یک حساب خاص علاقه‌ای ندارید و فقط می‌خواهید پست‌ها را ببینید. صرف نظر از استدلال شما، همیشه می‌توانید حساب‌ها یا حتی انواع خاصی از پست‌ها را از آنها بی‌صدا کنید (مانند یادداشت‌ها). اما اگر بعداً نظر خود را تغییر دهید چه؟

بی‌صدا کردن یک حساب خاص – یا ترکیبی از انواع پست از حساب مذکور – نسبتاً آسان است و تقریباً به همین سادگی می‌توان آن را نادیده گرفت. اگر تعداد زیادی از پروفایل‌ها را بی‌صدا کرده باشید و فقط بخواهید تعداد انگشت شماری از آن‌ها را بی‌صدا کنید، این فرآیند می‌تواند کمی پیچیده‌تر شود، زیرا باید به یاد داشته باشید که چه کسانی را می‌خواهید لغو صامت کنید و فهرستی از نام‌ها را با اندازه متناسب مرتب کنید. از این رو، فقط چند ضربه (یا کلیک اگر روی رایانه هستید) است.

لغو نادیده گرفتن یادداشت ها

نمی‌توانید تمام اکانت‌های اینستاگرام را که ممکن است قبلاً بی‌صدا کرده‌اید، لغو کنید، اما گزینه‌هایی برای لغو بی‌صدا کردن آن‌ها به صورت جداگانه دارید.

  1. اگر نام نمایه‌ای را می‌دانید که می‌خواهید نادیده بگیرید، روی دکمه جستجو (ذره بین) در پایین صفحه ضربه بزنید و آن را تایپ کنید. حساب بی‌صدا را از نتایج انتخاب کنید.
  2. روی Following (در کنار دکمه پیام) در صفحه نمایه ضربه بزنید، سپس از منوی ظاهر شده گزینه Mute را انتخاب کنید و کلید Notes را خاموش کنید.
  3. از طرف دیگر، روی نماد نمایه کاربر در پایین صفحه ضربه بزنید و تعداد موارد زیر را انتخاب کنید.
  4. حسابی را که می‌خواهید نادیده بگیرید پیدا کنید، سپس روی سه نقطه (…) در کنار نام آن ضربه بزنید و از منوی پاپ آپ گزینه Mute را انتخاب کنید.
  5. کلید ضامن یادداشت ها را خاموش کنید.
  6. اگر از نام یک حساب قطع‌شده مطمئن نیستید و نمی‌خواهید فهرست فالوهای خود را جستجو کنید، به صفحه نمایه خود بروید و روی دکمه منو (سه خط افقی روی هم) در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید و تنظیمات و حریم خصوصی را انتخاب کنید.
  7. روی گزینه Muted accounts از منو ضربه بزنید (آیکون شبیه یک زنگ خط خورده است)، سپس روی دکمه Unmute در کنار هر حسابی که می‌خواهید نادیده بگیرید ضربه بزنید. سپس کلید Notes را خاموش کنید.
  8. برای لغو نادیده در مرورگر، به صفحه نمایه حساب بی‌صدا بروید و منوی کشویی Following را انتخاب کنید، بر روی Mute کلیک کنید، سپس کلید Notes را خاموش کنید.

استوری‌ها و پست‌های حساب‌های فردی را نیز می‌توان با استفاده از همین مراحل بی‌صدا یا لغو کرد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید