مگ بلاگ

در اینجا نحوه خاموش کردن تلفن اندرویدی خود آورده شده است

در اینجا نحوه خاموش کردن تلفن اندرویدی خود آورده شده است

اکثر دستگاه های اندرویدی دارای گزینه خاموش شدن اضطراری هستند. این به کاربران امکان می دهد در صورت یخ زدگی گوشی خود را مجددا راه اندازی کنند. این کار را می توان با استفاده از دکمه های کناری دستگاه انجام داد. برای Pixel 5a و نسخه‌های قبلی، می‌توانید با نگه داشتن دکمه روشن/خاموش برای چند ثانیه، اجباری راه‌اندازی مجدد کنید. برای راه‌اندازی مجدد اجباری در Pixel 6 یا جدیدتر، دکمه روشن/خاموش و افزایش صدا را تا هفت ثانیه یا تا زمانی که دستگاه خاموش شود، نگه دارید.

در دستگاه های سامسونگ، دکمه های روشن/خاموش و کاهش صدا را برای حدود هشت ثانیه نگه دارید تا راه اندازی مجدد راه اندازی شود. اگر تلفن پیکسل یا سامسونگ ندارید، می‌توانید ترکیب‌های دیگر دکمه‌ها را امتحان کنید، مثلاً دکمه‌های کم و زیاد صدا را همزمان با دکمه پاور نگه دارید تا ببینید آیا این کار باعث راه‌اندازی مجدد اجباری می‌شود یا خیر.

اگر همه چیز جواب نداد و باید گوشی خود را خاموش کنید، می توانید باتری را خارج کرده و دوباره وارد کنید. این برای همه گوشی‌های هوشمند صدق نمی‌کند. دستگاه های اندرویدی جدیدتر به شما اجازه نمی دهند صفحه پشتی را بردارید تا به راحتی به باتری دسترسی پیدا کنید. گفته می شود، می تواند یک نجات دهنده برای دستگاه های منجمد قابل اجرا باشد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید