مگ بلاگ

در اینجا نحوه عملکرد ویژگی جدید محافظت از باتری اندروید سامسونگ آمده است

در اینجا نحوه عملکرد ویژگی جدید محافظت از باتری اندروید سامسونگ آمده است

لایه میانی محافظت تطبیقی ​​نامیده می شود. این یکی به الگوی استفاده از گوشی هوشمند شما متکی است و بر این اساس سرعت شارژ را تنظیم می کند. این یکی بیشتر برای افرادی مناسب است که عادت دارند گوشی خود را برای شارژ یک شبه وصل کنند. با فعال کردن این ویژگی، شارژ در علامت 80٪ متوقف می شود. سپس بر اساس شیار بیدار شدن فرد، شارژ مجدد از سر گرفته می شود و بقیه مخزن پر می شود.

گزینه نهایی حفاظت اولیه است. به محض اینکه سطح باتری به علامت 100٪ رسید، منبع تغذیه را قطع می کند. سپس، با از دست دادن انرژی تلفن به دلیل فعالیت‌های پس‌زمینه و کاهش سطح باتری به آهستگی به 95 درصد، شارژ مجدد از سر گرفته می‌شود و بار دیگر باتری کاملاً شارژ می‌شود.

با این حال، این ویژگی به طور گسترده در دسترس نیست. به گفته SamMobile، احتمالاً با عرضه گوشی های سری گلکسی اس 24 در اوایل سال آینده وارد بازار خواهد شد. در مرحله آزمایش، گزارش اشاره می کند که سیستم حفاظت از باتری ممکن است به طور کامل کار نکند.

برای بهره‌مندی بیشتر از هر جلسه شارژ، می‌توان چند تنظیمات دیگر سیستم را تغییر داد. برای شروع، مدت زمان خاموش شدن صفحه نمایش را کاهش دهید، یک برنامه زمانی برای نمایشگر همیشه روشن و حالت های صرفه جویی در انرژی تنظیم کنید و حالت تاریک را فعال کنید. گوشی‌های سامسونگ همچنین گزینه‌ای برای کاهش وضوح صفحه نمایش و همچنین نرخ تازه‌سازی نمایشگر را ارائه می‌کنند که هر دو را می‌توان با یک بریدگی شماره‌گیری کرد تا ساعات بیشتری از فعالیت را با شارژ کامل انجام دهد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید